Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Hotel ibis Styles Warszawa City otwarty dla gości!

Hotel ibis Styles Warszawa City otwarty dla gości!
Zobacz więcej zdjęć »
Wyłaniający się ze ściany fragment tramwaju, trakcje na suficie czy zaaranżowany w lobby przystanek, nawiązujący do dawnej komunikacji miejskiej to tylko niektóre z niespodzianek, jakie skrywają w sobie nowoczesne wnętrza otwartego właśnie przy ulicy Grzybowskiej 43 hotelu ibis Styles Warszawa City.

Na uroczystej inauguracji jego działalności pojawiło się wielu znakomitych gości – w tym przedstawicieli biznesu i mediów. W ceremonii przecięcia wstęgi udział wzięli między innymi: Giles Clavie, President & Ceo Of Orbis S.A., Oleg Vyshniakov - inwestor, właściciel firmy Wisher Enterprise oraz Katarzyna Zarzycka, Dyrektor Hotelu. Wieczór uświetniła muzyka na żywo – akustyczny koncert zagrał Skubas. To pierwszy w stolicy obiekt marki, która buduje swoją sieć w oparciu o unikatowe koncepcje niepowtarzalnych przestrzeni. Cechuje je zawsze nieograniczona kreatywność, a także pozytywna energia i optymistyczny nastrój. Inspiracje, choć różne, zawsze są jedyne w swoim rodzaju. Tym razem ibis Styles zaprasza odwiedzających do świata... warszawskich tramwajów!

Wyjątkowa podróż w czasie

Podczas pobytu w stolicy nie sposób nie zauważyć obecnych wszędzie śladów historii. Niemal każdy budynek i zakątek miasta mają swoją własną, fascynującą opowieść. W połączeniu z pędzącą współczesnością, całość tworzy niepowtarzalną mozaikę, w której odbijają się różne oblicza Warszawy – tej sprzed lat i tej dzisiejszej. W hotelu ibis Styles Warszawa City niesamowita podróż (także w czasie!) rozpoczyna się tuż po przekroczeniu progu. Kolorowe oświetlenie, imitujące przebieg tramwajowych tras prowadzi gości do recepcji, która kształtem przypomina... tramwajowy wagon. Windy, korytarze, pokoje i wszystkie pozostałe przestrzenie również pełne są odniesień do motywu przewodniego hotelu. Tory na wykładzinie czy opis pięter w formie rozkładu jazdy to tylko niektóre z nich. A skąd taka inspiracja? Nie wszyscy, zarówno spośród odwiedzających, jak i mieszkańców Warszawy, wiedzą o tym, że trasa pierwszej, konnej linii tramwajowej, urochomionej 1866 roku przebiegała właśnie w pobliżu ulicy Grzybowskiej.

Unikalny koncept designu

 Wpisana w filozofię marki ibis Styles nieszablonowość w podejściu do wnętrz hotelowych przejawia się w wykorzystaniu wielu niestandardowych elementów i rozwiązań architektonicznych. Każdy obiekt wyróżnia inny, fascynujący, motyw przewodni, ale także jego niebanalne wykorzystanie. Czy da się przedstawić temat tramwajów w pasjonującej, designerskiej formie, a o historii opowiedzieć w nowoczesny sposób? ibis Styles Warszawa City udowadnia, że tak! Hotel zaprasza odwiedzających w wyjątkową podróż tramwajowym szlakiem, pełną niezapomnianych wrażeń. Gości zachwycą nie tylko wnętrza, pozwalające odkryć pewną nieoczywistą część historii miasta, ale także doskonała lokalizacja. Usytuowanie obiektu w biznesowym centrum Warszawy sprawia, że jest on idelanym wyborem w przypadku podróży służbowych, a bliskość zabytków i głównych atrakcji turystycznych gwarantuje, że w pełni usatysfakcjonowani z pobytu będą również goście indywidualni. Wszyscy bez wyjątku, po intensywnym dniu pełnym wrażeń, mogą zrelaksować się w zaprojektowanym z myślą o najwyższym komforcie Sweet Bed by ibis Styles – obecnym w każdym z 220 pokoi.

 Pozytywny nastrój i doskonały komfort

Niezależnie od tego dokąd i w jakim celu podróżujemy, czynnikiem decydującym o satysfakcji z pobytu jest dobre samopoczucie. Ibis Styles Warszawa City czerpie z doświadczenia marki i zgodnie z jej naczelną misją gwarantuje gościom niezapomniane doświadczenia. Kolorowe, pełne pozytywnej energii wnętrza pobudzają kreatywność, ale także wprowadzają w optymistyczny nastrój od samego rana, a doskonały komfort obiektu pozwala na pełną regenerację sił. Dodatkowo, zaangażowany, radosny personel, będący przez cały czas do dyspozycji gości, na bieżąco udziela wszelkich niezbędnych wskazówek do tego, aby pobyt zarówno w hotelu, jak i w mieście był w pełni satysfakcjonujący. Czy potrzeba czegoś więcej? Wystarczy tylko spakować walizkę i wyruszyć w podróż do stolicy – tramwajowym szlakiem!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »