Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Hotel Manor House SPA ponownie Najlepszym Holistycznym SPA w Polsce!

Hotel Manor House SPA ponownie Najlepszym Holistycznym SPA w Polsce!
Zobacz więcej zdjęć »
Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** w konkursie SPA Prestige Awards 2019 został wybrany Najlepszym Holistycznym SPA. Znalazł się także na podium w kategorii Najlepszych Health&Anti-aging SPA 2019.

Podczas oficjalnej gali SPA Prestige Awards 2019, która odbyła się 6 września br. w Renaissance Warsaw Airport Hotel ogłoszono wyniki tego branżowego konkursu SPA & Wellness. Uroczysty wieczór poprowadzili aktorzy Dorota Deląg i Sebastian Wątroba. Spotkanie uświetnili swoją obecnością m.in. Robert Korzeniowski, Ryszard Rembiszewski, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Olga Borys, Wojciech Majchrzak oraz Katarzyna Kołodziejczyk i Mateusz Ziółko, których koncerty umiliły czas zaproszonych Gości.


Głównym celem konkursu SPA Prestige Awards orgaznizowanego przez Comfortum jest  wybór hoteli SPA & Wellness o ponadprzeciętnej obsłudze klienta.  W XIII edycji tego najbardziej rozpoznawalnego w Polsce plebiscytu branży SPA nagrodzono najlepsze hotele i day SPA. Wybór odbywał się dwuetapowo, poprzez głosowanie internetowe klientów oraz ocenę profesjonalnego jury po audycie usług SPA.

Kompleks hotelowy Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach zajął I miejsce w kategorii Najlepsze Holistyczne SPA w Polsce. Został również wybrany do finałowej trójki Najlepszych polskich Health & Anti-aging SPA. W ubiegłorocznej edycji Prestige SPA Awards 2018 wygrał właśnie w tej kategorii w uznaniu jakości autorskiego programu odmładzającego w ramach Akademii Holistycznej Manor House SPA Alchemia Zdrowia®.

- Zwycięstwo w SPA Prestige Awards 2019 w najważniejszej dla nas kategorii: Najlepsze Holistyczne SPA jest wspaniałą nagrodą za naszą pracę i pasję, z którą tworzymy kompleks Manor House SPA. Skupiamy się na naturalnych metodach, które pozwalają osiągnąć harmonię i wewnętrzny spokój, sprzyjają relaksowi, odpoczynkowi ciała i umysłu, wzmacnianiu organizmu i pobudzaniu jego umiejętności do autoregeneracji. Na człowieka patrzymy holistycznie - czyli całościowo, troszczymy się o wszystkie jego potrzeby. Dążymy to tego, by nasi Goście osiągnęli dobrostan na każdym poziomie. Tytuł Najlepsze Holistyczne SPA to prawdziwe ukoronowanie naszych starań. W imieniu całego zespołu dziękuję za wszystkie głosy internautów i za pozytywne oceny profesjonalnego jury. Ta nagroda to najlepsze potwierdzenie, że obrana przez nas filozofia jest słuszna. – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA.

Hotel Manor House SPA – jest tak holistyczny jak to tylko możliwe, dlatego od lat jest nagradzany tytułem Najlepszego Holistycznego SPA w Polsce w różnych plebiscytach. W lutym tego roku także zwyciężył w kategorii Najlepszy Holistyczny Hotel SPA w innym branżowym konkursie - Perfect SPA Awards 2018. W X edycji tego konkursu znalazł się również na podium wśród Najlepszych Romantycznych Hoteli SPA.

Manor House SPA jest doceniany przez branżę w krajowych i międzynarodowych konkursach. To pierwszy hotel bez dzieci w Polsce (przyjmuje gości powyżej 12 roku życia). Jako kompleks przyjazny weganom od lat otrzymuje „symbole Vivy” potwierdzające wyjątkową ofertę dla wegan. Posiada także certyfikowane pokoje dla alergików – jest jednym z nielicznych hoteli w Polsce, który otrzymał międzynarodowy znak jakości ECARF i może się szczycić tytułem „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”. Jest również Najbardziej Luksusowym Hotelem w Europie wśród obiektów historycznych (Luxury Travel SPA Awards 2018). Więcej na ten temat: www.manorhouse.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manor House SPA
http://www.manorhouse.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »