Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Hotel Number One by Grano z ofertą na jesień

Hotel Number One by Grano nie zwalnia tempa po wakacjach i przedstawia nową ofertę na zbliżającą się jesień. Pobyt w obiekcie zlokalizowanym tuż przy gdańskiej starówce to propozycja dla osób, które chcą aktywnie korzystać z atrakcji oferowanych w mieście przez cały rok.

Lato to niewątpliwie najgorętszy czas w roku dla trójmiejskich hotelarzy. Następująca po nim jesień może się okazać okresem stagnacji w wielu obiektach. Te położone blisko centrum miasta oraz najważniejszych, czynnych przez cały rok atrakcji nie muszą się jednak obawiać gwałtownego spadku obłożenia. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji przyciągają zarówno turystów, którzy preferują podróżowanie poza sezonem, jak i osoby przyjeżdżające do Trójmiasta w celach służbowych. Przykładem takiego obiektu jest Hotel Number One by Grano, zlokalizowany vis-à-vis gdańskiej starówki na Wyspie Spichrzów. Hotel przygotował specjalną ofertę dla osób, które odwiedzą miasto jesienią.

Trzygwiazdkowy obiekt funkcjonujący od 2017 r. proponuje turystom pobyty w atrakcyjnej cenie od 237 zł/noc z bogatym bufetem śniadaniowym oraz wstępem do hotelowej strefy SPA wyposażonej w basen, strefę saun, jacuzzi i gabinet zabiegów pielęgnacyjnych. Goście hotelu otrzymają podczas zameldowania Kartę Turysty, która upoważnia do darmowego wstępu do najważniejszych gdańskich muzeów oraz zapewnia atrakcyjne zniżki do wielu innych obiektów turystycznych. Na terenie hotelu działa włoska restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka, w której popisy kucharzy można oglądać na żywo dzięki otwartej kuchni. Rodziny, które na wypoczynek wybiorą się z pociechami mogą liczyć na preferencyjne warunki noclegowe – hotel oferuje darmowy pobyt dla jednego dziecka do 12 roku życia.

Urlop nad Bałtykiem kojarzy się głównie z letnimi miesiącami, ale Trójmiasto oferuje dużo więcej niż piękne plaże. Liczne zabytki, atrakcje turystyczne, ciekawe wydarzenia – to wszystko jest w zasięgu ręki osób odwiedzających ten rejon o innych porach roku. Hotel Number One by Grano mieści się tuż przy Starym Mieście w Gdańsku, które jest prawdziwym centrum wydarzeń i dużym skupiskiem atrakcji. Pobyt w naszym hotelu to strzał w dziesiątkę dla osób, które odwiedzą miasto jesienią i będą chciały korzystać z licznych rozrywek, jakie oferuje miasto przez cały rok - komentuje Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Hotelu Number One by Grano.

W tym roku Hotel Number One (obecnie Hotel Number One by Grano) wraz z sąsiednimi apartamentami Nowa Motława (obecnie Grano Apartments) stał się częścią nowo powstałej sieci Grano Hotels. Do sieci już w przyszłym roku dołączą kolejne obiekty budowane na Wyspie Spichrzów – Hotel Grano oraz Grano Residence.

Więcej o nowej ofercie Hotel Number One by Grano na stronie: https://www.hotelnumberone.pl/oferta-online/aktywna-jesien-w-trojmiescie-all-133084.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »