Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Hotel Number One by Grano zaprasza na ferie

Chętnie wybierany przez turystów hotel zlokalizowany w samym sercu Gdańska przygotował nową ofertę. W ramach pobytów zimowych zaplanowano moc atrakcji dla całej rodziny oraz atrakcyjne zniżki.

Trzygwiazdkowy Hotel Number One by Grano mieści się przy ul. Jaglanej w Gdańsku. Dogodna lokalizacja na malowniczej Wyspie Spichrzów zapewnia bliskość Starego Miasta i jego licznych zabytków oraz atrakcji turystycznych – ul. Długiej, Bazyliki Mariackiej czy słynnej Fontanny Neptuna. Hotel gości turystów od 2017 r. i jest częścią sieci Grano Hotels, w skład której wchodzą także Hotel Grano oraz Grano Apartments. Zapewnia 172 komfortowe, nowoczesne pokoje hotelowe oraz atrakcyjne udogodnienia m.in. strefę One Harmony Spa & Wellness z basenem, saunami i zapleczem do fizjoterapii. Na terenie hotelu znajduje się także włoska restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka z otwartą kuchnią, która umożliwia obserwację procesu przygotowania dań na żywo.

Hotel Number One by Grano systematycznie przygotowuje sezonowe oferty, które przewidują szereg rozrywek dla całej rodziny. W związku z trwającymi feriami hotel zaproponował atrakcyjne pakiety pobytowe obejmujące nocleg w komfortowych pokojach ze śniadaniem w formie bufetu oraz obiadokolacją przygotowaną przez szefa kuchni, z mini-bufetem przygotowanym z myślą o najmłodszych gościach. Specjalnie dla dzieci przewidziano wiele ciekawych zajęć odbywających się pod nadzorem dorosłych – animacje, malowanie twarzy czy warsztaty kulinarne z szefem kuchni. Rozrywką dla całej rodziny będą wieczory filmowe z gorąca czekoladą. W hotelu można również korzystać z konsoli Play Station i wypożyczyć klocki Lego do pokoju. W ramach pakietów będzie można także korzystać ze strefy spa&wellness. Dodatkową atrakcją będzie bezpłatny wstęp do muzeów oraz innych ważnych obiektów turystycznych, który zapewni Karta Turysty otrzymywana podczas check-in. Dzięki niej będzie można za darmo zwiedzić m.in. obiekty należące do Narodowego Muzeum Morskiego (m.in. Żuraw Gdański, Dar Pomorza), Dwór Artusa, Muzeum Bursztynu, ZOO w Gdańsku, Hevelianum i wiele innych.

Ferie nad Bałtykiem to niebanalny sposób na zimowy wypoczynek. Większość osób kojarzy ten czas z pobytem w górach, ale w obliczu warunków pogodowych, które nie sprzyjają uprawianiu sportów zimowych, obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszą ofertą. Przygotowujemy dopasowane do pory roku pakiety, które pozwalają dzieciom i dorosłym ciekawie spędzić czas wewnątrz hotelu, ale też korzystać za darmo z popularnych atrakcji turystycznych – również zlokalizowanych we wnętrzach budynków, gdzie nie straszna nam plucha – mówi Marcin Siepiera, kierownik marketingu w Hotelu Number One by Grano.

Ceny pakietów rozpoczynają się od 480 zł za noc. Więcej informacji na stronie www.granohotels.pl/numberone/pakiety-vouchery/hotel-ferie-zimowe-w-centrum-gdanska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »