Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Hotel Number One najlepszym wyborem w podróży biznesowej

Hotel Number One oferuje gościom biznesowym wiele udogodnień przystosowanych do ich potrzeb. Dzięki doskonałemu położeniu w centrum miasta, obiekt ten jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Trójmiasta do pracy.

Jesień to okres wzmożonych podróży służbowych, licznych konferencji i wydarzeń branżowych. Mimo, iż województwo pomorskie jest wciąż kojarzone głównie z wyjazdami o charakterze rekreacyjnym, to coraz więcej osób zaczyna dostrzegać potencjał tego regionu jako destynacji biznesowej. W Trójmieście powstają nowe obiekty konferencyjno-kongresowe, areny sportowe, dzięki czemu Gdańsk staje się coraz bardziej popularnym miejscem organizacji wydarzeń sportowych i biznesowych rangi europejskiej oraz światowej. Według raportu opracowanego przez Gdańską Organizację Turystyczną w ubiegłym roku blisko 16,8% osób odwiedzających Gdańsk przyjechała w celach biznesowych.

 

Aby spotkania okazały się jak najbardziej efektywne należy także zadbać o odpowiedni komfort pracowników. Hotel Number One jest wyjątkowym obiektem na mapie Gdańska, doskonale odpowiadającym na potrzeby gości biznesowych.

Obiekt zlokalizowany jest w centrum Gdańska, co zapewnia wygodne połączenie z Portem Lotniczym im. Lecha Wałęsy, Dworcem Kolejowym Gdańsk Główny, drogą ekspresową S7 w kierunku Warszawy oraz autostradą A1 do Łodzi.

Klienci hotelowi doceniają przede wszystkim przestronne pokoje, które zapewniają najwyższy komfort podczas podróży służbowej. W każdym z nich znajduje się ergonomiczne miejsce do pracy  z szybkim, bezprzewodowym łączem internetowym. Część z dostępnych pokoi to dwupokojowe studia, składające się z osobnej sypialni i pokoju dziennego, liczące nawet 32 mkw.W hotelu funkcjonuje również wysoko oceniana przez klientów strefa SPA – One Harmony SPA & Wellness, która umożliwi odprężenie po wyczerpującym dniu pracy. Na jej terenie znajduje się basen, sauny (sucha i parowa) oraz cztery gabinety SPA, w których można poddać się m.in. relaksującym masażom i 50 różnym zabiegom poprawiającym zdrowie i urodę. Dużym zaufaniem klientów cieszy się także restauracja hotelowa – Mamma Mia Zielona Pietruszka, która jest idealnym miejscem na biznesowy lunch.

Dzięki kameralnej, nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej, obiekt przystosowany jest także do organizacji spotkań biznesowych. Miejsce to jednorazowo pomieści 50 osób, jest wyposażone w klimatyzację, bezprzewodowy Internet, ekran, rzutnik oraz system nagłośnienia wraz z mikrofonami bezprzewodowymi.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »