Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Hotele SPA Dr Irena Eris wyróżnione Certificate of Excellence 2018

Hotele SPA Dr Irena Eris wyróżnione Certificate of Excellence 2018
Zobacz więcej zdjęć »
Hotele SPA Dr Irena Eris - Krynica Zdrój i Wzgórza Dylewskie - po raz piąty z rzędu zostały wyróżnione Certificate of Excellence i tym samym dołączyły do Galerii Sław (Hall of Fame) certyfikatu jakości TripAdvisor!

Największy na świecie opiniotwórczy portal turystyczny TripAdvisor® po raz ósmy przyznał Certificate of Excellence, który trafił zaledwie do 1 % hoteli obecnych na portalu, na podstawie liczby recenzji z najwyższą oceną wystawionych przez gości w ciągu ostatniego roku. W wąskim gronie zdobywców certyfikatu jakości znalazły się ponownie wszystkie Hotele SPA Dr Irena Eris – Wzgórza Dylewskie, Krynica Zdrój i Polanica Zdrój. Ponieważ dla Hoteli w Krynicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich to już piąte z rzędu takie wyróżnienie, dlatego obydwa obiekty jednocześnie znalazły się w Hall of Fame - Galerii Sław Certyfikatu Jakości.
 
- Każdego dnia wkładamy dużo wysiłku w tworzenie wyjątkowej atmosfery naszych hoteli, starając się przy tym budować jak najlepsze relacje z Gośćmi. Dlatego jesteśmy dumni z tego, że nasi Goście nieprzerwanie od wielu lat są pod wrażeniem jakości oferowanych usług i doceniają to, wystawiając pozytywne recenzje i przyznając najwyższe oceny m.in. na TripAdvisor. To wyjątkowe wyróżnienie jest okazją, aby gorąco podziękować Gościom za poświęcony czas i podzielenie się swoimi doświadczeniami z pobytu, a także całemu zespołowi pracowników, którzy przyczynili się do tego sukcesu. – podkreśla Paweł Chmielnicki dyrektor generalny grupy Hotele SPA Dr Irena Eris i dodaje – Oferowanie usług na najwyższym poziomie stanowi wyróżnik naszych Hoteli SPA. A przyznawany co roku certyfikat jest dla innych podróżnych swoistą wskazówką, że u nas Goście zawsze mogą liczyć na doskonały wypoczynek.

Hotele SPA Dr Irena Eris od ponad 20 lat mają swój ogromny udział w tworzeniu i kreowaniu trendów na polskim rynku spa. Uchodzą za ikonę SPA, a ich wizytówką jest holistyczna koncepcja wypoczywania i odnowy biologicznej oraz niezmienny, na najwyższym poziomie serwis. Wyrazem tego są nie tylko wystawiane hotelom doskonałe opinie, ale też okazała lista ponad 60 nagród branżowych, jak i tych przyznanych głosami gości hotelowych.
 
TripAdvisor® to najpopularniejsza strona turystyczna umożliwiająca podróżnym zaplanowanie i zarezerwowanie wymarzonej podróży na 49 rynkach na całym świecie. Strony serwisu są odwiedzane co miesiąc przez 455 milionów użytkowników i można na nich znaleźć ponad 600 milionów recenzji na temat obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji turystycznych.
 
DrIrenaErisSpa.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HotelSPA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »