Technologie » AGD - RTV

Hotpoint wprowadza kolejne nowości na rynek – oszczędne zmywarki wolnostojące

Hotpoint wprowadza kolejne nowości na rynek – oszczędne zmywarki wolnostojące
Zobacz więcej zdjęć »
W sierpniu br. marka Hotpoint wprowadziła na polski rynek dwa nowe modele szerokich zmywarek wolnostojących.
Sprzęty charakteryzują się zwiększoną liczbą miejsca na naczynia, niskim zużyciem wody, ograniczonym poziomem głośności, zastosowaniem sinika inwerterowego czy dodatkowymi funkcjami, takimi jak Zone Wash 3D.

Idealna zmywarka do Twoich potrzeb

Pierwszym z nowowprowadzanych modeli jest Hotpoint HFO3C21WCX. To szeroka zmywarka wolnostojąca o klasie energetycznej A++. Na jeden cykl zmywania wykorzystuje 9l wody, w trakcie którego umyje do 14 kompletów naczyń. W zależności od naszych oczekiwań oraz stopnia zabrudzenia naczyń – możemy skorzystać z jednego z 9 programów, wybieranych na elektronicznym wyświetlaczu. Sprzęt pracuje bardzo cicho – zaledwie 41 dBA. Elementem wyróżniającym zmywarkę jest obecność programu dezynfekującego, który trwa 80 minut i nie wykorzystuje nabłyszczacza.

Drugi z modeli to Hotpoint HFO3O32WCX o klasie energetycznej A+++; 25% bardziej wydajny niż jego „odpowiedniki” w klasie A. Ponadto, podobnie jak model wyżej, zużywa jedynie 9 litrów do 14 kompletów naczyń. Poziom hałasu charakteryzujący to urządzenie to zaledwie 42dBA.

Obie zmywarki posiadają silnik inwerterowy, który precyzyjnie kontroluje parametry cyklu zmywania, takie jak ilość, ciśnienie, temperaturę wody, dzięki czemu redukują wibracje i optymalizują wydajność energetyczną. Sprzęty dostępne są w kolorze Inox, oba modele w wymiarach: 850 x 600 x 600 mm.

Cechy wspólne

Obie zmywarki są wyposażone w szereg dodatkowych nowoczesnych funkcjonalności, które nie tylko usprawniają działanie sprzętów, ale także ułatwiają ich eksploatację. Poniżej lista funkcji, które w największym stopniu zwiększają komfort ich użytkowania.

  • Zone Wash 3D – to funkcja, która pozwala na efektywne zarządzanie siłą i intensywnością zmywania. Dzięki niej możemy wybrać poziom na którym strumień wody ma się koncentrować w największej mierze podczas danego cyklu.  Po  wybraniu opcji  Zone Wash 3D, w zależności od programu, z którym ją używamy, jesteśmy w stanie zwiększyć intensywność zmywania w wybranym koszu nawet do 40% - lub o tyle samo zwiększyć oszczędność cyklu. Strefa Ultraintensywna (włączona funkcja Zone Wash 3D wraz z programem intensywnym) poradzi sobie z nawet bardzo zabrudzonymi naczyniami, oferując perfekcyjne wyniki zmywania. Tryb Saving Zone (włączona funkcja Zone Wash 3D oraz program normalny) oszczędzi energię przy niepełnym załadunku zmywarki. Przy tym zagwarantuje najwyższą jakość zmywania, jeśli chcemy umyć kilka elementów naszej zastawy, bez czekania na zapełnienie całego urządzenia.
  • SuperSilent – nowe zmywarki Hotpoint, dzięki silnikowi inwerterowemu i lepszej izolacji, są bardzo ciche bez względu na wybrany tryb pracy.
  • Zawiasy ślizgowe – dzięki zawiasom ślizgowym drzwi zmywarki nie obniżą swojego poziomu, co umożliwia „płaską” instalację, bez konieczności przycinania cokołu.
  • Opóźnienie startu do 24h – możemy ustawić wybrany program, aby zaczynał się w najbardziej dogodnym dla nas momencie – na przykład w nocy lub gdy obowiązuje niższa stawka za energię.
  • Półka na sztućce – zapewnia dodatkową przestrzeń załadunku. Ponadto, możliwość jej przesunięcia zwiększa elastyczność załadunku górnego kosza.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »