Firma » Biznes

„HR-OWY PORANEK W KOŹMIŃSKIM” zakończony sukcesem!

„HR-OWY PORANEK W KOŹMIŃSKIM” zakończony sukcesem!
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę, 5 września br. w Akademii Leona Koźmińskiego odbył się „HR-OWY PORANEK”. Spotkanie zorganizowano z myślą o osobach planujących podjęcie studiów podyplomowych związanych z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi.

„HR-OWY PORANEK W KOŹMIŃSKIM” rozpoczął się specjalnym wykładem „QUO VADIS HR”. Poprowadziła go Karina Popieluch, wykładowca i koordynator merytoryczny studiów podyplomowych „HR Business Partner”. Prelekcja dotyczyła tematyki zmian i potrzeby rozwoju, w obliczu których stoi obecnie branża ZZL, tego jak odnaleźć się w nowej HR-owej rzeczywistości oraz jaką drogę rozwoju dla siebie wybrać. Po wystąpieniu ekspertki słuchacze mogli porozmawiać w kuluarach z wybranymi wykładowcami studiów podyplomowych z obszaru HR oraz Employer Brandingu.

– Tegoroczne spotkanie cieszyło się wyjątkową frekwencją. To dowód na to, że oferta studiów podyplomowych z HR przygotowana przez naszą Akademię skutecznie odpowiada na zapotrzebowanie rynku – komentuje Małgorzata Oświata, Menedżer ds. Marketingu i Inicjatyw Edukacyjnych w Akademii Leona Koźmińskiego. Uczelnia przygotowała szeroką gamą studiów z obszaru Human Resources, realizowanych w ramach dwóch ścieżek: menedżerskiej i specjalistycznej. W ramach pierwszej z nich do wyboru są cztery bardzo szerokie kierunki dedykowane w szczególności osobom pełniącym funkcje kierownicze w działach HR. Z kolei ścieżka specjalistyczna pozwala na zdobywanie dodatkowych kompetencji pod kątem wybranej problematyki z kręgu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times”. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »