Technologie » Telekomunikacja

Huawei Enterprise Gateway w ofercie KONTEL-TELECOM

Seria eSpace EGW1500 Huawei Enterprise Gateway eSpace EGW1500 to seria wielofunkcyjnych urządzeń dostępowych dedykowanych dla biur w firmach małej i średniej wielkości oraz biur domowych (SOHO).

Rozwiązanie łączy funkcję bezprzewodowego modemu / rutera ADSL, rutera WAN, Access Point, bramy VOIP / IP PBX, Firewall, DHCP, DMZ, DNS, 3G, CDR w jednym urządzeniu. Seria eSpace EGW1500 zapewnia wysoką niezawodność i bezpieczeństwo, a wielofunkcyjność urządzeń pozwala uruchamiać poszczególne usługi zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Huawei Enterprise Gateway z linii eSpace EGW1500 dostępne są na naszym rynku w sprzedaży KONTEL-TELECOM, dystrybutora VAD Huawei w Polsce w zakresie TP&VC, UC&C, IPT, CC, IVS. Firma zapewnia szkolenia i prezentacje u klienta, opiekę posprzedażową i gwarancyjną oraz wsparcie przy tworzeniu projektów.  

 

Większa wydajność, niezawodność i niższe koszty

Huawei eSpace EGW1500 oferują zarówno usługi głosowe, bezprzewodowy dostęp do internetu, jak i zabezpieczenie danych z konwencjonalnych ruterów, switchów i firewalli. Umożliwiają użytkownikom szybką konfigurację systemu, a tym samym zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów.

Jako wielofunkcyjne PBX wspierają bezpośrednie podłączenie terminali analogowych poprzez porty FXS oraz dostęp do sieci PSTN poprzez FXO i BRI. Mają wbudowaną funkcję poczty głosowej i obsługują konferencje audio, a także IMS w trybie „Cloud + End”.

Rozwiązania EGW1500 posiadają funkcję lokalnej centrali telefonicznej (IP PBX). Kiedy serwery w centrum danych nie działają lub nie ma połączenia sieciowego między oddziałami a centralą, EGW przejmują funkcje centrali i gwarantują możliwość wykonywania połączeń przez lokalnych użytkowników.

Bezpieczeństwo

Urządzenia Huawei posiadają zabezpieczenie na wypadek utraty zasilania. Jeśli EGW1500 utraci zasilanie, telefon analogowy podłączony do portu POTS1 automatycznie przełączy się na port FXO. Dzięki temu nawet w przypadku awarii zasilania można wykonywać połączenia telefoniczne za pośrednictwem sieci PSTN. Poza tym, funkcja dual homing powoduje, że jeżeli jeden serwer SIP przestanie działać, EGW1500 automatycznie przełączy się na inny serwer SIP.

Jeżeli modem Huawei 3G jest podłączony do portu USB, a zostanie utracona łączność poprzez WAN/ADSL, to EGW1500 połączy się z siecią poprzez ten modem. Ponadto rozwiązania posiadają zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrycznymi. Współpracują z systemami zarządzania siecią (EMS eSpace). Gwarantuje to najwyższą jakość usług. Producent zadbał też o to żeby konfiguracja i wdrożenie systemów było proste.

Przykładowe rozwiązania

Rozwiązanie eSpace UC dla małych oddziałów

EGW1500 pełni funkcje lokalnej bramy w rozwiązaniu eSpace UC. Seria EGW1500 zapewnia opcję all-in-one dla biur  w małych oddziałach i biur domowych (SOHO). Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo, bezprzewodowy dostęp i lokalną regenerację m.in. w przypadku utraty połączenia między oddziałem a centralą.

Rozwiązanie PBX dla SOHO

Seria eSpace EGW1500 może działać jako wielofunkcyjny PBX w małych przedsiębiorstwach i biurach SOHO. Zapewnia kontrolę usług głosowych i obsługę telefonów analogowych, telefonów IP i faksów, podłączenie do sieci PSTN przez FXO lub BRI oraz przewodowy lub bezprzewodowy dostęp. Wspiera łączność przez ruter WAN/ADSL i oferuje modem 3G do tworzenia kopii zapasowych.

Więcej na:  www.kontel.pl 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »