Technologie » Telekomunikacja

Huawei eSpace 7903X

Huawei eSpace 7903X
Zobacz więcej zdjęć »
Moduł rozszerzenia do telefonów IP eSpace 7950 Moduł rozszerzenia Huawei eSpace 7903X wzbogaca funkcjonalność telefonów IP eSpace 7950 o dodatkowe opcje, jak np.: szybkie wybieranie, blokada czy tryb uśpienia telefonu oraz informacje o statusie połączeń

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Moduł jest wyposażony w 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 800 × 480 oraz 20 programowalnych przycisków z dwukolorowymi diodami LED. Druga strona przycisków zapewnia dostęp do kolejnych 20 funkcjonalnych klawiszy. Odpowiednie ikony na wyświetlaczu informują
np. o blokadzie telefonu lub trybie uśpienia, a status poszczególnych połączeń pokazują dwukolorowe diody LED.

eSpace 7903X zwiększa potencjał telefonów IP eSpace 7950. Dzięki niemu zyskują nowe, bardzo przydatne funkcje służące zarządzaniu połączeniami, co pozwala efektywniej je wykorzystywać. Moduł rozszerzenia dostarcza kolejnych 40 programowalnych klawiszy i zapewnia ich przejrzysty układ na kolorowym wyświetlaczu LCD.

Zarówno telefony eSpace 7950, jak i moduły rozszerzenia eSpace 7903X są już dostępne na naszym rynku w sprzedaży firmy KONTEL, dystrybutora VAD Huawei w Polsce.

Wysokiej klasy aparaty IP eSpace 7950 obsługują 6 linii telefonicznych, oferując szerokopasmowy kodek dźwięku AAC-LD o wysokiej częstotliwości próbkowania wynoszącej 48 kHz. Wykorzystują automatyczną konfigurację, ułatwiającą ich instalację i wdrożenie. Zapewniają zoptymalizowaną sygnalizację i szyfrowanie przepływu mediów, a także zarządzanie oparte na protokole HTTPS,
co pomaga stworzyć bezpieczne środowisko komunikacji.

Seria Huawei eSpace 7900 zdobyła prestiżową nagrodę iF Design Award 2013 za swoją nowoczesną stylistykę i funkcjonalność. Delikatny i smukły kształt rozwiązań z tej linii sprawia, że stają się elegancką ozdobą każdego biura.

Funkcje eSpace 7903X

Moduł rozszerzenia obsługujący telefony eSpace 7950

Kolorowy 5–calowy wyświetlacz LCD rozdzielczości 800 × 480

Maksymalna liczba klawiszy programowalnych: 40

Moduł rozszerzenia zasilany przez telefon IP eSpace 7950 (możliwość podłączenia do 3 modułów zasilanych przez zasilacz zewnętrzny)

Funkcje BLF, grupy kontaktów, szybkie wybieranie, aplikacje XML, blokada telefonu, tryb czuwania

Więcej na: www.kontel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »