Społeczeństwo » Społeczeństwo

Huawei i Costa Coffee ogłaszają współpracę

Huawei i Costa Coffee ogłaszają współpracę
Zobacz więcej zdjęć »
Huawei, drugi największy na świecie producent smartfonów oraz największa w Polsce sieć kawiarni Costa Coffee rozpoczynają unikalną współpracę.

Huawei, drugi największy na świecie producent smartfonów oraz największa w Polsce sieć kawiarni Costa Coffee rozpoczynają unikalną współpracę. Od 17 grudnia, goście odwiedzający cztery warszawskie kawiarnie Costa Coffee będą mogli poznać innowacyjne rozwiązania w tabletach oraz smartfonach Huawei, na przykład sprawdzić jakość zdjęć wspomaganych sztuczną inteligencją, relaksując się przy aromatycznej  kawie. Projekt ma charakter pilotażowy i jest pierwszą tego rodzaju współpracą podjętą przez producenta elektroniki użytkowej i sieć kawiarni na polskim rynku.

 

Współpraca Huawei i Costa Coffee rozpocznie się w najbliższy  poniedziałek, 17 grudnia. W czterech kawiarniach w Warszawie - Costa Coffee Krakowskie Przedmieście, Costa Coffee Plac Trzech Krzyży, Costa Coffee Radiowa i Costa Coffee Rakowiecka - pojawią się stoliki ekspozycyjne z urządzeniami Huawei. Goście kawiarni będą mogli poznać przedpremierowo, jako jedni z pierwszych w Polsce, nowy smarfton Huawei P smart 2019. P smart dedykowany jest młodszym klientom poszukującym świetnie wyglądającego
i solidnego telefonu z obsługą płatności zbliżeniowych. Obok smartfonów, na kawiarnianych stolikach eksponowane będą cieszące się już dużą popularnością w Polsce tablety Huawei MediaPad M5 10. Goście odwiedzający kawiarnie będą mogli też skonsultować swoje pytania dotyczące urządzeń z pracownikami Costa Coffee, przeszkolonymi przez ekspertów Huawei.

 

- Współpraca z Costa Coffee to wyjątkowy dla Huawei projekt marketingowy. Chcemy tworzyć nowe przestrzenie, w których konsumenci mogą doświadczyć naszych produktów. Kawiarnia kojarzy nam się z chwilą wytchnienia, przyjemności, ze spotkaniami z przyjaciółmi. Razem z Costa Coffee widzimy również potencjał we współpracy z influencerami z #TeamHuawei. Planujemy unikalne spotkania dla gości kawiarni z twórcami współpracującymi z naszą marką – powiedziała Dorota Haller, dyrektorka marketingu, komunikacji i digital w Huawei CBG Polska.

 

- Zależy nam, aby Costa Coffee była miejscem otwartym dla wszystkich – wielbicieli kawy, miłośników towarzyskich spotkań, jak również indywidualistów czy pasjonatów nowinek technologicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów podjęliśmy współpracę z firmą Huawei. Dzięki temu odwiedzający nasze kawiarnie będą mieli szansę na chwile niezwykłych, kawowych doznań przy jednoczesnym testowaniu nowości produktowych tej marki – dodaje Andrzej Jackiewicz, dyrektor zarządzający Costa Coffee Europe.

 

W ramach współpracy Huawei i Costa Coffee, goście odwiedzający wybrane kawiarnie w Warszawie  będą mogli przetestować smartfon P smart 2019 oraz tablety MediaPad M5 10. Huawei P smart 2019 to wydajny i przystępny cenowo telefon, który oferuje rozwiązania urządzeń klasy premium. Smartfon został wyposażony w podwójny aparat, wspomagany przez sztuczną inteligencję, co umożliwia wykonywanie zdjęć w bardzo wysokiej jakości.  Huawei MediaPad M5 10 to nowoczesny tablet  wyróżniający się bardzo dobrymi głośnikami Harman Kardon oraz wysokiej jakości dźwiękiem. Urządzenie jest dedykowane osobom, które chcą oglądać materiały video w dowolnym miejscu w jakości zbliżonej do tej oferowanej w kinie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ip10

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »