Technologie » Telekomunikacja

Huawei ze Skyscanner zapewnią użytkownikom Wyszukiwarki Petal oraz Map Petal szybką rezerwację lotów

Huawei oferuje swoim klientom dostęp do tysięcy ofert lotów, hoteli i wynajmu samochodów za pośrednictwem Wyszukiwarki Petal i Map Petal. Wszystko to dzięki współpracy z firmą Skyscanner, dostawcą globalnych informacji o podróżach.

Skyscanner Flight Search API, aplikacja zapewniająca globalny dostęp do informacji od ponad 1000 dostawców usług podróżniczych, została zintegrowana z Huawei Mobile Services – Wyszukiwarką Petal i Mapami Petal. Użytkownicy Huawei od teraz mogą łatwo wyszukać
i porównać loty, hotele i wypożyczalnie samochodów na całym świecie, zanim zostaną przekierowani na platformy dostawców w celu sfinalizowania zakupu.

Uważamy, że jest to doskonały moment, aby zachęcić naszych użytkowników do podróżowania. Chcemy wspierać ducha przygody poprzez współpracę z markami z branży turystycznej, aby uczynić z Wyszukiwarki Petal  skutecznego i niezawodnego towarzysza każdej podróży – powiedział Jaime Gonzalo, VP Huawei Mobile Service Europe.

W miarę jak znikają ograniczenia w podróżowaniu, liczba rezerwacji wakacyjnych rośnie z dnia na dzień. Najnowsze badania przeprowadzone na zlecenie Skyscanner wykazały, że aż 86% podróżnych planuje wydać na podróże więcej lub tyle samo pieniędzy, co przed pandemią. Popyt na podróże powraca na całym świecie, a liczba globalnych wyszukiwań haseł związanych z podróżami wzrasta z miesiąca na miesiąc.

Sonja Balcer, Director of Affiliate Marketing w Skyscanner komentuje: – Cieszymy się
z nawiązania współpracy z Huawei, która umożliwi wyszukiwanie lotów w Wyszukiwarce Petal za pomocą naszego wiodącego w branży API. Użytkownicy Wyszukiwarki Petal będą teraz mogli znaleźć miliony lotów na całym świecie. Wszystko to w zasięgu ręki, szybko
i z najbardziej konkurencyjnymi cenami lotów. Nasza współpraca przypada na ważny okres dla branży turystycznej i cieszymy się, że w najbliższych miesiącach i latach będziemy wspólnie odnosić sukcesy zarówno globalne, jak i lokalne.

Wyszukiwarka Petal  oferuje unikalne rekomendacje w kanale podróżniczym, w którym wyświetlane są oferty. Pomogą one każdemu podróżnikowi przygotować wyjątkową podróż. Dostęp do kanału jest możliwy zarówno poprzez aplikację Petal, wersję internetową Wyszukiwarki Petal, Asystenta Huawei, jak i za pomocą paska wyszukiwarki zintegrowanego z EMUI. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »