Moda » Odzież

HubStyle otworzył trzy sklepy Sugarfree & Cardio Bunny

HubStyle, właściciel popularnych marek odzieżowych Sugarfree i Cardio Bunny, właśnie otworzył trzy kolejne sklepy stacjonarne. Butiki zostały otwarte w miniony weekend w Bydgoszczy, Częstochowie oraz Szczecinie. Do końca roku spółka planuje otworzyć co najmniej 10 nowych sklepów.

HubStyle rozwija sieć franczyzową i partnerską współpracującą z kanałem e-commerce. Obecnie spółka posiada już siedem sklepów Sugarfree & Cardio Bunny – w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Ostrzeszowie, Bydgoszczy, Częstochowie i Szczcienie. W sierpniu spółka, wspólnie z partnerami, otworzy jeszcze sklepy w Katowicach i Krakowie. 
„Rozwój stacjonarnych sklepów to krok milowy w naszej działalności i konsekwencja nastawienia się na sprzedaż omnichannel i bliski kontakt z naszymi klientkami. Widzimy zapotrzebowanie naszych klientek na placówki stacjonarne, w których można obejrzeć i przymierzyć nasze produkty, jak również odebrać zamówienia ze sklepu internetowego.” – mówi Michał Brzemiński, dyrektor sprzedaży HubStyle.
Strategia rozwoju w obszarze sklepów stacjonarnych opiera się na sklepach franczyzowych oraz placówkach partnerskich. HubStyle proponuje partnerom atrakcyjne warunki współpracy, partnerskie warunki oraz szeroką gamę korzyści.
„Stawiamy na partnerskie warunki i wspólny rozwój zarówno naszych partnerów franczyzowych, jak i naszych marek. Chcemy współpracować z zaangażowanymi osobami, które identyfikują się z naszymi markami i są zmotywowane do rozwoju sprzedaży oraz budowania relacji z klientkami. Jednocześnie na każdym etapie procesu przygotowania i prowadzenia sklepu zapewniamy naszym partnerom pełne wsparcie.” – dodaje Michał Brzemiński.

Dokładne lokalizacje nowych sklepów Sugarfree i Cardio Bunny:
Bydgoszcz, Centrum Handlowe Focus, ul. Jagiellońska 39-47
Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 17
Szczecin, al. Wojska Polskiego 29Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »