Technologie » Komputery

HyperScale Roadshow 2018: Fujitsu i Commvault powiedzą, jak chronić dane

Spotkania, które zaplanowano w sześciu miastach Polski, będą poświęcone rozwiązaniom „plug and play” do ochrony danych, tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji. Pierwsze z nich odbędzie się już 8 lutego, ostatnie – 13 marca.

tej chwili muszą radzić sobie organizacje. Szczególna rola informacji, nie tylko z punktu widzenia operacyjnego, ale i prawnego, sprawia, że firmy pracujące z jakimikolwiek danymi osobowymi muszą do 25 maja 2018 r. wdrożyć zabezpieczenia określone w ramach RODO.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Na rynku powstają produkty, które fabrycznie odpowiadają tym wymaganiom. To m.in. rozwiązania Commvault HyperScale, Commvault Data Platform oraz Fujitsu ETERNUS CS200 S4, które zostaną po raz pierwszy zaprezentowane podczas serii spotkań HyperScale Roadshow 2018.

 

Ich uczestnicy wezmą również udział w sesjach poświęconych m.in. ofercie Appliance HyperScale, pozycjonowaniu dla środowisk wirtualnych (w ramach pakietu cSIM) czy Commvault web based GUI, który służy efektywnemu i szybkiemu zarządzaniu backupem.

 

Spotkania HyperScale Roadshow 2018 odbędą się w sześciu miastach. Będą to Wrocław, Katowice, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków.

 

Więcej informacji, pełna agenda i formularz rejestracyjny dla klientów końcowych znajdują się pod linkiem hyperscaleroadshow.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »