Motoryzacja » Samochody

Hyundai Kona na nośnikach OOH

Hyundai Kona na nośnikach OOH
Zobacz więcej zdjęć »
W maju rozpoczęła się kampania promująca nowy model Kona Electric na dużych nośnikach OOH. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media.

Z początkiem maja wystartowała kampania reklamowa nowej Kony Electric, która jest pierwszym w pełni elektrycznym subkompaktowym SUV-em na rynku europejskim. Model łączy w sobie moc napędu elektrycznego ze stylistyką i przestronnością SUV-a. 
Kampania reklamowa będzie prowadzona na dużych konstrukcjach outdoorowych (20x10m) zlokalizowanych przy autostradach oraz drogach szybkiego ruchu w całej Polsce. Działania rozpoczynają się w maju i potrwają całe wakacje, czyli do końca sierpnia. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Havas Media, za lokalizację kreacji odpowiedzialna jest agencja Opus B.
 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »