Motoryzacja » Samochody
Hyundai promuje dwa modele SUV
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Z początkiem kwietnia rozpoczęła się kampania promująca dwa modele SUVów marki Hyundai dostępnych w ofercie wynajmu długoterminowego „Hyundai Fleet Lease już za 1% wartości samochodu miesięcznie.”
W ramach kampanii prowadzone są działania w telewizji oraz internecie.
Za przygotowanie materiałów kreatywnych (internet), planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Havas Media. Spot telewizyjny przygotowała agencja Opus B.
Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=8CbdyuJc14g
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Nadesłał:
agencja PR Kwadrat
|

Polacy otwierają się na AI w motoryzacji, jednak wciąż bardziej stawiają na systemy wsparcia
Słońce, piasek i spontaniczne wyjazdy – przygotuj swój dom na lato z bezprzewodowymi odkurzaczami pi
Wakacje na rowerze? Kup sprzęt na raty z Credit Agricole z ubezpieczeniem
Bankuj bezpieczniej z Credit Agricole. Nowa funkcja w CA24 Mobile
Komentarze (0)