Motoryzacja » Samochody

Hyundai z kampanią promującą modele KONA

Hyundai z kampanią promującą modele KONA
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z początkiem lipca rozpoczęła się kampania promująca rodzinę modeli Hyundai KONA. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Havas Media.

Z początkiem wakacji marka Hyundai postawiła na reklamę flagowych modeli Kona o różnych rodzajach napędów. W ramach akcji koreański producent promuje model KONA z napędem konwencjonalnym, hybrydowym i elektrycznym z korzystnymi warunkami finansowania. Kampania, która wystartowała 1 lipca potrwa do 7 sierpnia 2020 r. W ramach zaplanowanych działań realizowana jest kampania w TV (6-27.07) oraz w mediach digital.

Za lokalizację i produkcję spotu TV odpowiada agencja Artcore, za zaplanowanie i zakup mediów oraz kreację digital odpowiedzialna jest agencja Havas Media.

Spot: https://www.youtube.com/watch?v=XXEh7O3CCnoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »