Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio

I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio
Zobacz więcej zdjęć »
Do kalendarza najważniejszych imprez motoryzacyjnych 2016 roku wpisuje się I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio.

6. sierpnia br. pasjonaci samochodów, ceniący sobie poczucie wolności i wiatr we włosach, wezmą udział w Zlocie organizowanym w Gnieźnie. To pierwsze w historii kraju wydarzenie, które skupi pod jednym, otwartym dachem, branżę motoryzacyjną, turystyczną i track foodową, a zarazem największa w Europie impreza motoryzacyjna o tematyce cabrio.

Pierwszą stolicę Polski, podobnie jak Rzym, zbudowano na siedmiu wzniesieniach. To właśnie tutaj zgromadzą się rzesze fanów aut z otwartym dachem, aby podziwiać piękno sylwetek tych pojazdów. Oprócz ekip cabrio z całej Europy, do Gniezna przyjadą miło- śnicy motoryzacji przekonani o tym, że do tej pory nie wynaleziono lepszego pojazdu na słoneczną pogodę.

Agencja Commercial Communications wraz z patronem strategicznym - Miastem Gniezno, wspierana zaangażowaniem prawdziwych pasjonatów motoryzacji, zajęła się organizacją tego niezwykłego wydarzenia pod hasłem „Cabrio let me be free”. Wśród sponsorów eventu znalazła się marka DrinkFood producent Wody Świętokrzyskiej i napoju Dodino. Dwa dni atrakcji przygotowanych dla uczestników to, m.in. Rajd „1050” szlakiem pierwszych Piastów, Przegląd filmów reklamowych o tematyce cabrio oraz pierwsza próba bicia Rekordu Guinnessa przez ekipy cabrio. Rajd rozpocznie się w Gnieźnie na terenie Stadionu Miejskiego GOSiR przy ul. Strumykowej 8, skąd ekipy wyjadą na blisko 100 km trasę.

Organizatorzy przygotowali szereg niespodzianek i ciekawych przystanków, na któ- rych uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, biorąc udział w licznych konkurencjach. Do tej pory wśród zainteresowanych udziałem w Zlocie jest ponad 100 ekip. Organizatorzy oszacowali, że w dniach 6-7 sierpnia Gniezno odwiedzi 12 000 gości. Będzie to doskonała okazja, aby poznać uroki miasta Gniezna i terenów Wielkopolski, ale przede wszystkim spotkać fanów motoryzacji z całego świata.

Wielkopolska ugości uczestników czymś więcej niż pyry z gzikiem. Mobilna gastronomia, czyli niezastąpione food trucki, uraczy uczestników Zlotu potrawami tworzonymi z pasją, przygotowanymi z najwyżej jakości produktów, a wszystko po to, aby ich jedzenie sprawiało przyjemność. Rodzinna atmosfera będzie sprzyjała nawiązaniu nowych znajomości i wymianie opinii na temat samochodów. Organizatorzy zadbają o to, aby uczestnicy zabrali ze sobą niezwykłe wspomnienia i w przyszłym roku ponownie dołączyli do teamu Cabrio Poland.

W kwietniu rozpocznie się sezon cabrio. To idealny czas na przygotowanie krótkiego spotu prezentującego swój kabriolet. Konkurs „Otwarci na świat” to przegląd wybranych reklam pojazdów wyemitowanych od lat 60. XX wieku oraz amatorskich produkcji uczestników zlotu przesłanych do 17 lipca na adres biuro@cabriopoland.com. Podczas przeglądu zostanie wybrana najlepsza komercyjna reklama Zlotu, a także najlepszy amatorski spot, którego autorami i wykonawcami będą uczestnicy wydarzenia. 

Anna Hankiewicz

PR Manager

a.hankiewicz@cabriopoland.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EwaN

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »