Technologie » Komputery

Icy Dock FatCage MB155SP-B - obudowa RAID na 5 dysków

Icy Dock FatCage MB155SP-B  - obudowa RAID na 5 dysków
Zobacz więcej zdjęć »
Icy Dock FatCage MB155SP-B to 5-dyskowa obudowa RAID na dyski SATA, która zajmuje jedynie trzy zatoki 5,25".

Wydajne odprowadzanie ciepła
FatCage wykorzystuje metalową obudowę w celu ułatwienia rozprowadzania ciepła. Równocześnie duży 92-milimetrowy wentylator z doskonałą efektywnością odprowadza ciepło z dysków twardych, sterując przepływającym powietrzem przez otwory w kierunku wiatraka. Podwójne otwory na górze i dole obudowy pozwalają utrzymać optymalną temperaturę. Dodatkowo płytka PCB zamontowana na tyle obudowy posiada wycięcia w kluczowych miejscach, które ułatwiają przepływ powietrza z i do obudowy.

Modułowy system chłodzenia
Dołączony 92-milimetrowy wentylator jest w pełni modularny, aby zapewnić jak najmniej problemową wymianę i konserwację - zatoka jest kompatybilna z każdym wentylatorem o tym samym rozmiarze. Aby poszerzyć zakres kompatybilnych wentylatorów, zarówno 2-, jak i 3-pinowe złącza znajdują się w łatwo dostępnych miejscach. Dzięki temu użytkownik ma wolność wyboru w wyborze wyposażenia obudowy.
 
Niezawodna wymiana na gorąco
Icy Dock MB155SP-B dzięki tacom EZ-Tray wspiera funkcję hot swap, dzięki której wymiana dysków odbywa się błyskawicznie. Wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający i pociągnąć lub popchnąć uchwyt. Wbudowany system prowadnic pozwala na bezpieczne podłączenie dysku z każdym razem. Rozwiązanie to ułatwią wymianę w razie awarii macierzy RAID lub przy przenoszeniu danych. 
mb155_ez-tray.png


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »