Technologie » Komputery

Icy Dock FlexCage MB975SP-B-R1- 5 dysków w jednej obudowie

Icy Dock FlexCage MB975SP-B-R1- 5 dysków w jednej obudowie
Zobacz więcej zdjęć »
MB975SP-B został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i umożliwić montaż do 5 x 3.5” SATA/SAS 6 Gb/s, zajmując jedynie trzy zatoki 5,25”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Oszczędność miejsca i beztackowa konstrukcja

FlexCage wymaga jedynie trzech 15-pinowych wtyczek aby zasilić do pięciu 3.5” twardych dysków. W celu zwiększenia wygody, nasz beztacowy system nie wymaga użycia śrub i narzędzi podczas montażu i demontażu dysków, czyniąc wymianę dysków twardych w locie bezproblemową.

Inteligentne chłodzenie

Z tyłu MB973SP-1B użyty został duży, 80mm wentylator, który wciąga zimne powietrze poprzez przednią część obudowy, schładzając dyski i wyrzucają ciepłe powietrze poprzez tylne kratki wentylacyjne.
MB975SP-B daje użytkownikowi swobodę wyboru prędkości wentylatora lub wybranie opcji automatycznej, która dostosowuje jego prędkość za pomocą inteligentnej technologii chłodzenia. Funkcja auto określa temperaturę dysków i odpowiednio zmienia prędkość obrotów. Prowadzi to do zmniejszenia zużycia energii, zwiększenia żywotności wentylatora i zmniejszenia niepotrzebnego hałasu. Użytkownik może również wybrać wysokie ustawienie, najlepiej nadające się do intensywnych zastosowań, takich jak domowy serwer, lub ustawienia na niskim poziomie, które sprawdza się się w mniejszych obciążeniach roboczych lub cichej pracy, takiej jak godzinowe tworzenie kopii zapasowych czy nagrywanie lub edycja audio. Wentylator może być łatwo zdemontowany i wymieniony.
icy_dock_MB975SP-B-R1-1.jpg

Elegancki projekt

FlexCage MB975SP-B posiada obudowę ze stopów aluminium i zupełnie czarne, matowe wykończenie zewnętrzne.
FlexCage został wyposażony również w aktywny system zasilania Active Power Technology, który dba o to, aby wentylator i dioda LED pracowały tylko wtedy, gdy dyski twarde są zamontowane. Z przodu urządzenie zawiera indywidualny przycisk zasilania i wskaźnik LED pokazujący status aktywności.
Każdy z dysków posiada wielozatrzaskowy mechanizm, który chroni przed przypadkowym otwarciem drzwiczek. Posiadają one również system tłumienia drgań, aby nie redukować wydajności sprzętu.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Barbara Trepka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »