Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Idą Święta! Poczujmy tę magię w Porcie Łódź!

Idą Święta!  Poczujmy tę magię w Porcie Łódź!
Zobacz więcej zdjęć »
W Porcie Łódź od najbliższej soboty (5 grudnia) działać będzie Portal Świątecznej Poczty, w którym dzieci będą mogły wysyłać listy do Mikołaja. W odpowiedzi otrzymają specjalny spersonalizowany film prosto z Laponii! W grudniowe weekendy Centrum otwarte będzie także o godzinę dłużej.

 

PISZEMY LISTY DO MIKOŁAJA

Święta za pasem! W tym roku siłą rzeczy będą one nieco inne niż zwykle, jednak magiczna atmosfera zbliżającej się Gwiazdki nas nie opuszcza! Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy okazać sobie nawzajem bliskość i poczuć klimat Świąt. W Porcie Łódź nie zabraknie w związku z tym oczywiście Świętego Mikołaja, który w tym roku spotka się z dziećmi online. Od 5 do 23 grudnia w Punkcie Informacyjnym Centrum (Atrium, obok sklepu IKEA) działać będzie Portal Świątecznej Poczty. To tu na najmłodszych i ich rodziców czekać będą Elfy, które pomogą napisać i wysłać listy do Mikołaja. Siwobrody odpowie każdemu dziecku i to w formie wyjątkowej niespodzianki. Najmłodsi otrzymają bowiem spersonalizowany film od Świętego Mikołaja we własnej osobie – idealny do obejrzenia wspólnie przed wręczeniem gwiazdkowego prezentu!

 

Aby wziąć udział w akcji, należy w dniach od 5 do 23 grudnia dokonać zakupów w Porcie Łódź na kwotę minimum 100 zł (na jednym paragonie) i następnie z paragonem udać się do Portalu Świątecznej Poczty, który czynny będzie codziennie w godzinach 12:00 - 20:00. Pokazujemy paragon za zakupy i podajemy adres mailowy, na który otrzymamy wiadomość z prośbą o przesłanie zdjęć swojej pociechy. Po 6 godzinach na skrzynce mailowej czekać będzie gotowy, spersonalizowany świąteczny film od Mikołaja. Regulamin akcji dostępny jest na stronie Portu Łódź oraz pod linkiem: regulamin

 

PORT ŁÓDŹ OTWARTY DŁUŻEJ

W okresie przedświątecznym Port Łódź wydłuża godziny pracy. Centrum w grudniowe weekendy funkcjonować będzie godzinę dłużej. W piątki i soboty zakupy w Porcie Łódź zrobimy w godzinach 10:00-22:00. W  niedziele handlowe Centrum zaprasza od godziny 10:00 do 21:00. Szczegółowe informacje dotyczące zasad funkcjonowania Portu Łódź w grudniu dostępne są na stronie https://www.portlodz.pl/pl-PL/Zasady-funkcjonowaniaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »