Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Idą święta! Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja! – świąteczna akcja Coccodrillo

Święta to idealna okazja, aby w kreatywny sposób spędzić czas ze swoim dzieckiem. Misją Coccodrillo jest kreatywne wyrażanie siebie, dlatego w ten szczególny czas chcemy zachęcić dzieci i rodziców do wspólnej, kreatywnej zabawy!

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zadanie konkursowe

Wraz z dzieckiem wykonaj kreatywny projekt świąteczny, np. ozdoby choinkowe, prezenty, kartki świąteczne lub inne świąteczne projekty. Technika dowolna. Projekt powinien być stworzony wspólnie przez rodzica i dziecko. Zdjęcia Waszych prac należy umieścić pod postem konkursowym na profilu Coccodrillu na Faceboooku.

 

Atrakcyjne nagrody

Trzy najbardziej kreatywne prace zostaną nagrodzone kodem rabatowym do wykorzystania w sklepie internetowym Coccodrillo.eu o wartości 500 zł. Do wygrania jest także 10 zestawów klocków Blocki (wysłane losowo).

 

Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia 2020 roku! Powodzenia!

 

Ale to nie koniec…  wszystko…

Na wszystkich, którzy zrobią zakupy w sklepie internetowym Coccodrillo.eu za minimum 100 zł otrzymają klocki Blocki w prezencie (wysyłane losowo)! Akcja trwa do wyczerpania zapasów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »