Dom » Wnętrza

IDEAL STANDARD NA TARGACH SALONE DEL MOBILE

IDEAL STANDARD NA TARGACH SALONE DEL MOBILE
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas najbliższych targów Salone del Mobile w Mediolanie (7-12 czerwca) firma Ideal Standard zaprezentuje szereg nowości, w tym unikatowe rozwiązanie łazienkowe - system Singular™

60. jubileuszowa edycja Salone del Mobile będzie wyjątkowa również dla firmy Ideal Standard, która po raz pierwszy wystawi się na mediolańskich targach. Wśród szeregu nowości, które zaprezentuje producent, będzie znakomita koncepcja projektowa Singular™ - gama rozwiązań wyposażenia łazienki do każdego typu inwestycji: od prywatnych mieszkań, przez biura, hotele, aż po obiekty medyczne. To oferta, w której design spotyka się z wydajnością, by zaproponować użytkownikowi inspirujące i komfortowe rozwiązania. Najnowsze trendy kolorystyczne, innowacyjne materiały, nowoczesne technologie, które pomagają oszczędzać wodę – tego może spodziewać się po Singular™  projektant wnętrz, instalator oraz przede wszystkim użytkownik produktów. Koncepcja kolekcji opiera się na zrozumieniu potrzeb użytkowników i tworzeniu rozwiązań, które ułatwiają życie. Stąd w kolekcji  Singular™ znalazły się takie produkty jak: 
- Intellimix® - bezdotykowa bateria, która w każdym cyklu mycia podaje wodę oraz mydło zwiększając w ten sposób poziom higieny w biurach, hotelach, restauracjach, szkołach itp.
- Ipalyss – umywalki o unikatowej trwałości i designersko cienkich rantach, wykonane z nowoczesnego materiału Diamatec®
- podtynkowe stelaże ProSys® do wszystkich urządzeń sanitarnych: toalet, bidetów, umywalek i pryszniców, przystosowane do montażu na różnych ścianach (litych i suchych)
- ceramika sanitarna, która stwarza komfortowe środowisko zarówno w łazienkach domowych, biurowych, jak i hotelowych (Linda -X, Calla, Connect Air, i.life A, Blend i in.)
- designerskie wolnostojące wanny (Conca) i umywalki (Totem) o monolitycznej formie, wykonane jako jednoelementowe formy bez łączeń, wnoszące do łazienki unikatową estetykę
- różnorodna w swej formie wykończeniu armatura (Joy, Cerafine Ceraplan) i wiele innych.
Wszystkie wymienione produkty będą obecne na ekspozycji Ideal Standard podczas targów Salone del Mobile w Mediolanie (7-12 czerwca), na stoisku nr H11-L10, w hali 24.
   
Przez cały czas trwania targów na stoisku Ideal Standard obecni będą rzecznicy firmy: Jan Peter Tewes, Dyrektor Generalny Ideal Standard, Roberto Palomba, projektant i architekt, Dyrektor ds. Wzornictwa Ideal Standard oraz Massimo Vismara, Wiceprezes ds. Marki i Komunikacji. 


Zapraszamy serdecznie! Wszystkim, którzy chcieliby lepiej poznać nowe produkty Ideal Standard polecamy dostępne materiały wideo: www.youtube.com/watch?v=HLZXCzTIZhU
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »