Kultura, sztuka » Kultura

Ideal Standard w Paryżu

Ideal Standard w Paryżu
Zobacz więcej zdjęć »
Pasjonatów mody, wielbicieli dobrego designu oraz miłośników podróży zabieramy do Paryża. 21 października o 12.00 bądźcie gotowi na wzorniczą wycieczkę online po stolicy Francji z Ideal Standard w ramach trasy Together World Tour. Wśród atrakcji spotkania: kultura, sztuka, design.
Paryż, to czwarty przystanek w inspirującej podróży Ideal Standard dookoła świata. Wydarzenie w stolicy Francji skupi się na unikalnym spojrzeniu na modowe trendy oraz ewolucję w projektowaniu łazienek.
Podczas spotkania online goście Ideal Standard będą mogli obejrzeć film z fabryki Ideal Standard i prześledzić drogę, jaką przebywa produkt od momentu projektu, przez proces produkcji, w którym wykorzystuje się najnowsze technologie, po efekt końcowy którym jest gotowy produkt.
Efektownym finałem będzie prezentacja i.life, kolejnej designerskiej nowości Ideal Standard w kolekcji Atelier.
- Fundamentem ponadczasowego wzornictwa są wartości, a nie trendy, i właśnie to było inspiracją podczas tworzenia portfolio kolekcji Atelier - powiedział Roberto Palomba, założyciel studia projektowego Palomba Serafini Associati a od niedawna również Chief Design Officer Ideal Standard. - Produkty z kolekcji Atelier ucieleśniają koncepcję ponadczasowego wzornictwa bez kompromisów w zakresie funkcjonalności, w kwestii estetyki czerpiąc inspirację z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Zapraszamy serdecznie na spotkanie w Paryżu 21 października 2021 r. o godzinie 12.00. Rejestracja na wydarzenie: www.togetherworldtour.com

O Ideal Standard International
Ideal Standard International jest jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości wyposażenia łazienek do wnętrz prywatnych i publicznych. Prywatne przedsiębiorstwo, z siedzibą w Brukseli, zatrudnia około 9000 osób i posiada 16 zakładów produkcyjnych, obsługujących ponad 100 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wykorzystując najnowsze technologie i współpracując ze światowej klasy projektantami, firma koncentruje się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań łazienkowych, takich jak: ceramika sanitarna, armatura, urządzenia kąpielowe, meble, akcesoria i in.. Produkty sprzedawane są pod silnymi międzynarodowymi i lokalnymi markami, takimi jak Ideal Standard, Armitage Shanks (UK), Sottini (UK), Porcher (Francja), Ceramica Dolomite (Włochy) i Vidima (Europa Wschodnia).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »