Dom » Wnętrza

Idealnie świeże pranie z inteligentną pralką Haier X11

Idealnie świeże pranie z inteligentną pralką Haier X11
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Haier, która od 15 lat utrzymuje pozycję lidera na rynku AGD, wprowadza do swojej oferty nowy model pralki. Haier X11 HW100-BD14397 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na runku, o niezwykłej precyzji wykonania i najwyższej klasie energetycznej A.

Królowa świeżości

Pralka Haier X11 HW100-BD14397 to prawdziwa królowa świeżości. Unikalna funkcja Ultra Fresh Air odpowiada za utrzymanie świeżości ubrań nawet przez 12 godzin po zakończeniu procesu prania. Wtłaczane do wnętrza pralki świeże powietrze swobodnie cyrkuluje wewnątrz bębna, co przekłada się na skuteczne usuwanie z niego wilgoci, zapobieganie powstawaniu pleśni oraz utrzymanie świeżego i przyjemnego zapachu ubrań na dłużej. Jednocześnie świeże powietrze wtłaczane do bębna uelastycznia i wygładza tkaniny.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

O higienę naszego prania zadba system antybakteryjny ABT®, który zabezpiecza szufladę na detergenty i kołnierz bębna przed szkodliwymi drobnoustrojami usuwając do 99,9% zarazków. Co więcej, o czystość pralki zadba automatyczny system Smart Dual Spray, który odpowiada za usuwanie resztek detergentu i innych zanieczyszczeń z kołnierza i drzwiczek pralki. Daje to podwójną korzyść – pomaga utrzymać w czystości zarówno pralkę, jak i ubrania, na których nie pozostaną żadne ślady detergentu.

Pralkę Haier X11 wyposażono również w funkcję Refresh. Pozwala ona na szybkie i bezpieczne odświeżenie eleganckiej odzieży – garniturów, marynarek czy skórzanych kurtek. W zaledwie 20 minut, gorące powietrze i para wodna sprawią, że ubrania zostaną oczyszczone z alergenów,  kurzu i nieprzyjemnych zapachów.

A jeśli chcemy zredukować zagniecenia, warto włączyć funkcję Steam, która dodaje parę wodną do wybranych programów prania i wygładza nasze ubrania nawet o 80%. To pozwala oszczędzić czas, który zostałby przeznaczony na prasowanie.

Innowacyjne rozwiązania

Pralka Haier X11 bazuje na innowacyjnym silniku Direct Motion, na który producent udziela 25-letniej gwarancji. Jest on bezpośrednio połączony z bębnem, co sprawia, że pralka jest niezwykle wydajna, wibracje podczas wirowania są minimalne, a pralka bardzo cicha — generuje zaledwie 69 dB. Co więcej, Haier X11 spełnia normy najwyższej klasy efektywności energetycznej A, co pozytywnie wpływa nie tylko na nasz domowy budżet, ale także na ochronę środowiska.

Za bezpieczeństwo naszych ubrań odpowiada unikalny, autorski bęben Pillow Drum. Cechuje go specjalna struktura imitująca kształt maleńkich poduszek oraz łączenia wygładzone laserowo. To sprawia, że pranie swobodnie się po nim przesuwa, co ogranicza mechacenie i uszkodzenia delikatnych tkanin.

Warto wspomnieć, że zastosowany w pralce Haier X11 bęben jest nieco większy, niż w przypadku innych tego typu urządzeń – ma 52,5 cm. Przekłada się to na zwiększoną efektywność prania i skuteczniejsze usuwanie wszelkich zabrudzeń.

Rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji

Pralka Haier X11 wyróżnia się najwyższym poziomem automatyzacji wspieranej sztuczną inteligencją. Funkcja Auto Dose odpowiada za precyzyjne dozowanie detergentu, dostosowując ilość potrzebnego środka do prania i płynu do płukania na podstawie parametrów takich jak waga ubrań czy ilość zużywanej podczas cyklu wody. Wszystko po to, by zaoszczędzić nasz czas i pieniądze.

Jeżeli nie wiemy jaki program prania wybrać, pomoże nam w tym inteligentny program AI, który na podstawie ilości i rodzaju pranych tkanin zastosuje odpowiednią ilość wody i detergentu.   Zoptymalizuje tym samym nasz proces prania pod kątem zużycia wody, energii i detergentów, zapewniając lepszą pielęgnację naszej odzieży.

Warto wspomnieć także o technologii dynamicznego balansowania DBT, która na bieżąco analizuje obciążenie pralki i pod jego kątem dobiera prędkość wirnika. Dzięki temu minimalizowane są wibracje i hałas podczas każdego cyklu.

Sztuczna inteligencja ułatwia nam także obsługę naszej pralki. Zapamiętuje programy, których używamy i tworzy ich ranking, ustawiając je według częstotliwości używania. Dzięki temu ich odnalezienie jest dużo łatwiejsze i zajmuje mniej czasu.

Pracą pralki Haier X11 można także zarządzać zdalnie dzięki aplikacji hOn. Znajdziemy w niej powiadomienia o bieżącej pracy urządzenia, porady dotyczące prania ubrań, konserwacji pralki oraz informacje na temat jej stanu technicznego. Co więcej, dzięki hOn, uzyskamy dostęp do 60 dodatkowych, wyspecjalizowanych programów prania dostosowanych do potrzeb różnych rodzajów tkanin.

Urządzenie klasy premium

Wygodne kontrolowanie pracy pralki umożliwia innowacyjny ekran LCD – Premium Touch Panel. Przedstawiane na nim w przejrzysty sposób informacje są wyświetlane w języku polskim. Możliwe jest także spersonalizowanie interfejsu według naszych preferencji – wybranie rozmiaru liter i ikon, a także koloru tła.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest LED-owe oświetlenie wnętrza, dzięki któremu, nawet najmniejsze fragmenty naszej garderoby są doskonale widoczne podczas wyjmowania z pralki. Warto również zwrócić uwagę na trwałość elementów konstrukcyjnych urządzenia – niezwykle wytrzymałe zawiasy drzwiowe oraz odporny na zarysowania front pralki.

Design pralki Haier X11 HW100-BD14397 to połączenie funkcjonalności, innowacyjności i elegancji. Każdy jego element został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić najwyższy poziom komfortu i wydajności. Nie bez powodu pralka X11 otrzymała jedną z najważniejszych nagród w świecie designu – iF DESIGN AWARD 2024.  

Pralko-suszarka Haier X11 HWD100-BD14397US

Dla tych, którzy preferują urządzenia 2w1, Haier proponuje pralko-suszarkę X11 HW100-BD14397. Oferuje ona wszystkie zaawansowane funkcje pralki Haier X11 HW100-BD14397 wzbogacone o technologie związane z suszeniem odzieży. Znajdziemy tu zatem funkcję Ultra Fresh Air, zapewniającą świeżość prania do 12 godzin po zakończeniu cyklu, system antybakteryjny ABT®, samoczyszczący mechanizm Smart Dual Spray czy funkcję Refresh.

Dodatkowo, dzięki zastosowanej w urządzeniu sztucznej inteligencji, pralko-suszarka Haier X11 potrafi dostosować intensywność i czas trwania cyklu suszenia na podstawie rodzaju, ilości i początkowego poziomu wilgotności upranych ubrań. Wszystko po to, aby osiągnąć idealne efekty i jednocześnie zużyć jak najmniej energii.

Warto także zwrócić uwagę na System Zero Lint, który odpowiada za usuwanie puchu zbierającego się na świeżo wypranych ubraniach i w bębnie pralko-suszarki. Dzięki niemu zmniejszymy ryzyko zapchania odpływu pralki, a nasze ubrania będą wyglądały jak nowe.

Pralko-suszarka Haier X11 HWD100-BD14397US jest także oszczędna. Pracuje bowiem w najwyższej klasie energetycznej A w cyklu prania oraz w wysokiej klasie D podczas suszenia.

Dostępność i ceny

Pralkę Haier X11 HW100-BD14397 oraz pralko-suszarkę Haier X11 HWD100-BD14397US można kupić w sieciach handlowych Euro RTV AGD, Media Markt i Media Expert.

Aktualne ceny urządzeń:

Pralka Haier X11 HW100-BD14397 – od 4499 zł

Pralko-suszarka Haier X11 HWD100-BD14397US – od 4799 zł

Więcej informacji: https://www.haier-europe.com/pl_PL/x-series-11/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Haier
http://haier-europe.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »