Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Idealny makijaż w 5-krotnym powiększeniu

Marka Beautifly, lider wśród produktów kosmetologii mobilnej do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała w zaciszu domowym, wprowadza na rynek dwustronne lusterko LED z 5-krotnym powiększeniem i 360-stopniowym kątem obrotu.

Lusterko LED marki Beautifly, to wyjątkowy produkt dla każdej kobiety. Ułatwia wykonanie perfekcyjnego makijażu, regulację brwi i także przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych wymagających precyzji. 5 - krotne powiększenie sprawia, że bez wytężania wzroku możemy zadbać o naszą cerę jak nigdy wcześniej. Jasne żarówki LED zapewniają odpowiednie naświetlenie, nawet przy braku światła dziennego. 

Lusterko można obrócić nawet o 360 stopni, dzięki czemu zapewnia doskonałą widoczność pod każdym kątem. Wyposażone jest w 6 żarówek LED, które oświetlają skórę, podczas użytkowania. Podstawa wyposażona w matę antypoślizgową utrzymuje lusterko stabilnie na podłożu.

Zasilanie: 3xAA

Wytrzymałość baterii: komplet baterii wystarcza na 108 dni codziennego używania, po 10 min

Cena: 153,99 zł

Produkt dostępny na stronach: www.beautifly.eu oraz www.medivon.pl 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »