Motoryzacja » Samochody

Idealny prezent dla kierowców. Niższe ceny wideorejestratorów DOD

Idealny prezent dla kierowców. Niższe ceny wideorejestratorów DOD
Zobacz więcej zdjęć »
Szukacie ciekawej propozycji na świąteczny prezent? Popularny producent wideorejestratorów DOD, razem ze sklepami X-kom i Media Expert, postanowił znacznie ułatwić wam to zadanie.

W ramach świątecznej obniżki cen, w sklepie X-kom kupimy taniej wybrane modele kamer samochodowych DOD:

  • LS470W: z  919 zł na 799 zł
  • LS470W+: z 999 na 899 zł

W sklepie Media Expert przeceniony został wideorejestrator:  

  • IS220W: z 499 na 399,99 zł

Zdaniem producenta LS470W może pochwalić się wysoką jakością nagrywanego obrazu, i to zarówno w przypadku filmowania za dnia, jak i nocą. Dodatkowo model LS470W+ wyposażono w filtr polaryzacyjny, którego zadaniem jest redukowanie odbłysków od szyby i prześwietleń. Filtr ten pogłębia również  intensywność barw. IS220W to z kolei ekonomiczna kamera dla kierowców, którzy przygodę z wideorejestratorami chcąc zacząć od tańszego urządzenia.

Dlaczego wideorejestrator to atrakcyjny pomysł na prezent? Wielu ekspertów przekonuje, że każdy rozsądny kierowca powinien posiadać kamerę samochodową. Stanowi ona nie tylko dowód przy wypadku i wysunięciu fałszywych oskarżeń pod naszym adresem, ale posiada wiele innych przydatnych funkcji, takich jak tryb parkingowy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »