Technologie » Komputery

IFS na liście Constellation Shortlist™ w kategorii rozwiązań FSM

IFS na liście Constellation Shortlist™ w kategorii rozwiązań FSM
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz szósty z rzędu firma IFS znalazła się na liście dostawców najbardziej zaawansowanych rozwiązań do zarządzania serwisem w terenie (Field Service Management; FSM).

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że znalazł się w zestawieniu Constellation ShortList™ w kategorii rozwiązań FSM w I kwartale 2019 r. Dostawcy technologii wymienieni na liście Constellation ShortList zapewniają kluczowe elementy technologiczne dla wczesnych nabywców realizujących inicjatywy w zakresie cyfrowej transformacji.

IFS Field Service Management™ (IFS FSM) zapewnia najbardziej kompleksowe rozwiązanie do zarządzania cyklem życia usług serwisowych, o najszerszej w branży funkcjonalności umożliwiającej stawienie czoła nawet najbardziej złożonym wyzwaniom, jakie pojawiają się w obszarze usług świadczonych w terenie. Niedawno wprowadzona na rynek wersja IFS FSM 6 wspiera użytkowników, udostępniając im nowe i rozszerzone funkcje, takie jak najnowocześniejszy interfejs użytkownika, większe możliwości w obszarze logistyki zwrotów i zarządzania częściami zamiennymi, naprawy w punkcie serwisowym, a także zwiększoną elastyczność optymalizacji harmonogramowania prac. Rozszerzone możliwości w obszarze zarządzania gwarancjami, umowami i wyceną umożliwiają firmom świadczącym usługi w głównej mierze poprzez dystrybutorów zastosowanie nowych modeli biznesowych.

Czytaj całość artykułu tutaj:https://ifs.erp-view.pl/aktualnosci/27934-ifs-na-liscie-constellation-shortlist-w-kategorii-rozwiazan-fsm.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »