Dom » Nieruchomość

II etap kompleksu Sol Marina gotowy do użytku!

Dekpol Deweloper zakończył pracę nad II etapem inwestycji Sol Marina. 15 kameralnych, nowoczesnych budynków otrzymało już pozwolenie na użytkowanie. Aktualnie trwa przekazywanie kluczy w ręce nabywców apartamentów.

Luksusowy kompleks położony jest w przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal Wyspy Sobieszewskiej i zachwyca niezwykłym otoczeniem dzikiej przyrody oraz mnóstwem udogodnień, m.in. własną mariną, oferującą możliwość zakupu prywatnego miejsca do cumowania jachtu lub łodzi motorowej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Budowa kompleksu Sol Marina rozpoczęła się w 2019 roku. W ramach I etapu powstało 77 apartamentów o powierzchniach liczących od 41 do 89 m2.

W zakończonym właśnie II etapie do użytku oddanych zostało 15 nowoczesnych, kameralnych budynków, obejmujących łącznie 127 lokali o powierzchniach od 26 do 86 mkw. Apartamenty wyposażone są m.in. w panoramiczne okna, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz, a także umożliwiają podziwianie pięknej okolicy. Lokale na parterze posiadają przestronne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach balkony i tarasy.

Aktualnie realizowany jest III etap inwestycji Sol Marina, w którym powstaje 140 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach od 25 do ponad 81 m2. Lokale tworzone są w ramach 16 budynków o niskiej zabudowie, która zagwarantuje poczucie prywatności. Zakończenie realizacji tej fazy projektu planowane jest na przełomie 2024 i 2025 roku.

Co ważne, nabywcy apartamentów oprócz oferowanych miejsc parkingowych mogą również zakupić miejsce na swój prywatny jacht w marinie. Dla wygody jej użytkowników na terenie inwestycji przewidziano w pełni wyposażone nabrzeże z własnym kapitanatem. Szerokie, ponad 5-metrowe miejsca do cumowania jachtów oraz łodzi motorowych pozwalają na swobodne manewrowanie, a wyjście na pełne morze z tego miejsca trwa tylko 20 minut.

Poza częścią apartamentową w ramach kompleksu zrealizowany został także budynek hotelowy Grano Hotel SOLMARINA, wewnątrz którego zaplanowano wiele udogodnień, m.in. lobby z recepcją, restauracja czy centrum konferencyjno-biznesowe. Do dyspozycji gości i mieszkańców przeznaczona została także komfortowa strefa rekreacyjna z basenem oferującym unikatowy widok na marinę, a także rozbudowana strefa Wellness&SPA obejmująca aż 8 gabinetów zabiegowych oraz salę fitness. Dodatkowo na dachu budynku hotelowego przewidziano część restauracyjną „SEA ROOF”, umożliwiającą spożywanie posiłków w otoczeniu malowniczych widoków na Wyspę Sobieszewską.

Sol Marina zlokalizowana jest tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku, zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej. W sąsiedztwie kompleksu położone są dwa rezerwaty przyrody – Ptasi Raj i Mewia Łacha. Jest to jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu, choć jednocześnie położone blisko tętniącego życiem centrum miasta. Cała inwestycja jest doskonale skomunikowana z najważniejszymi kierunkami turystycznymi, a odległość od centrum Gdańska wynosi jedyne 14 kilometrów.

Projekt architektoniczny inwestycji Sol Marina został opracowany przy współpracy z biurami LSA oraz K&M Design i BO Projekty, a także z Pauliną Czurak ze Studia IDEOGRAF, która odpowiada za wygląd wnętrz.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka Dekpol Budownictwo.

 

Luksusowe apartamenty Sol Marina dostępne są w cenach już od ok. 750 000 zł netto. Szczegółowe informacje na temat inwestycji można znaleźć na stronie: https://apartamenty.solmarina.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »