Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

IKEA Janki obchodzi 22. urodziny

IKEA Janki obchodzi 22. urodziny
Zobacz więcej zdjęć »
Mieszkańcy Warszawy i okolic doskonale pamiętają huczne otwarcie pierwszego w Polsce wielkopowierzchniowego sklepu IKEA w podwarszawskich Jankach. Podczas pierwszych kilku dni sklep odwiedziło 75 tys. klientów, a gości, w tym przedstawicieli polskiego rządu, witał sam twórca marki Ingvar Kamprad.

Właśnie mijają 22 lata od tamtego wydarzenia. Z tej okazji od poniedziałku 27 lipca do niedzieli 9 sierpnia IKEA Janki przygotowała liczne niespodzianki dla klientów, z którymi będzie świętować swoje urodziny.

Trochę historii

Pierwsza w Polsce IKEA powstała w 1991 roku na warszawskim Ursynowie, kolejna w 1992 w Alejach Jerozolimskich. Były to niewielkie sklepy z ograniczonym asortymentem, mające na celu ocenić oczekiwania konsumentów. Wzbudzały one olbrzymie zainteresowanie mieszkańców spragnionych nowoczesnej, zachodniej stylistyki, a także produktów, które mogą zobaczyć z bliska, dotknąć czy nabyć na miejscu. Otwarcie w 1993 roku w podwarszawskich Jankach wielkopowierzchniowego sklepu IKEA było już prawdziwą rewolucją. 10 autobusów IKEA przewiozło łącznie 21 tysięcy osób, a samochody oczekujące na wjazd na parking utworzyły pięciokilometrowy korek – tak wyglądało otwarcie sklepu. W przeciągu kilku pierwszych dni IKEA Janki odwiedziło 75 tysięcy klientów. Dziś po 22 latach sklep świętuje kolejną rocznicę urodzin.

Urodzinowe niespodzianki w IKEA Janki

Cieszymy się, że możemy świętować kolejne urodziny z naszymi klientami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich niespodzianki. Zarówno dorośli, jak i najmłodsi będą mogli skorzystać z licznych atrakcji – mówi Marta Ciężkowska, Specjalista ds. marketingu IKEA Janki.

W soboty i niedziele wszystkie maluchy będą mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych pod opieką animatorów, które odbędą się w kąciku dla dzieci. Oprócz tego będą mogły przyozdobić swoje buzie korowymi farbkami przed Pokojem Zabaw. Dla dorosłych z okazji 22 urodzin IKEA Janki przygotowała 222 produkty w niższych cenach. Dodatkowo na wszystkich klientów czekać będzie atrakcyjna oferta  kulinarna, bo jak wiadomo po udanych zakupach warto posilić się i skosztować szwedzkich smakołyków. Dużym ułatwieniem dla klientów okazał się także otwarty niedawno, blisko 6-kilometrowy fragment drogi S8, który spowodował odkorkowanie Raszyna. Dzięki temu dojazd do IKEA Janki jest teraz znacznie ułatwiony. 

Świętująca 22. urodziny IKEA Janki była od początku czymś więcej niż zwykłym salonem meblowym. Przez wielu klientów postrzegana jako miejsce spędzania wolnego czasu, jest także inicjatorem licznych przedsięwzięć i akcji społecznych: od lokalnych działań na rzecz ekologii, poprzez animacje zajęć dla najmłodszych, aż do  projektów z organizacjami NGO wspierającymi rozwój dzieci i środowisko naturalne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »