Dom » Nieruchomość

Ile kosztują najtańsze mieszkania u deweloperów

Ile kosztują najtańsze mieszkania u deweloperów
Zobacz więcej zdjęć »
W jakiej cenie znajdziemy najtańsze, nowe mieszkania? Jaki mają metraż? W których osiedlach je kupimy? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Angelika Kliś, członkini zarządu Atal

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najtańszą kawalerkę wielkości 29 mkw. oferujemy w łódzkiej inwestycji Nowe Miasto Polesie w cenie przeszło 269 tys. zł. W Gliwicach w projekcie Ogrody Andersa dostępne jest mieszkanie o powierzchni 26 mkw. za ponad 278 tys. zł.  

W Gdańsku 27 metrowa kawalerka jest do nabycia w cenie 362 tys. zł w inwestycji Osiedle Przyjemne. W poznańskich Naramowicach Odnova dostępne jest mieszkanie o metrażu 32 mkw. w kwocie 372 tys. zł.  

W Krakowie za 469 tys. zł można kupić 43 metrowy lokal w Strefie Cegielnia 2.

Warszawa i Wrocław są droższe, za mieszkania o powierzchni 35 mkw. w warszawskim Osiedlu Poematu czy wrocławskich Żernikach Na Novo trzeba zapłacić 482 – 485 tys. zł.

Zuzanna Należyta, dyrektor ds. handlowych w Eco Classic 

W gdańskiej inwestycji Wolne Miasto mamy mieszkania w cenie od 10 500 zł/mkw. W warszawskiej inwestycji Moja Północna najtańsze mieszkanie kosztuje 12 300 zł/mkw.

Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży, Develia S.A.

Najtańsze mieszkania w naszej ofercie można znaleźć za około 350 tys. w gdańskiej inwestycji Południe Vita oraz nowym projekcie w Poznaniu, Unii Lubelskiej Vita. Są to mniejsze lokale o powierzchni około 30 mkw.

Biorąc pod uwagę cenę za metr, najniższe mieszkania oferujemy w kwocie od 7 tys. zł. Są to głównie większe mieszkania dostępne we wspomnianym już projekcie Południe Vita w Gdańsku czy wrocławskich Ogrodach Wojszyce. Naszą ofertę konstruujemy w ten sposób, aby w miastach, w których realizujemy inwestycje, każdy mógł znaleźć coś dla siebie niezależnie od zasobności portfela. 

Agnieszka Gajdzik - Wilgos, manager ds. Sprzedaży Ronson Development

Najtańsze mieszkanie w naszej ofercie klienci znajdą w inwestycji Nowa Północ w malowniczym Szczecinie. Oferujemy tam mieszkanie jednopokojowe o metrażu 26 mkw. Cena kawalerki to 300 tys. zł.

Lokale dwupokojowe z najniższą ceną znajdziemy na terenie Wrocławia w projekcie Viva Jagodno. Mieszkanie o powierzchni 37 mkw. można nabyć za 511 tys. zł.

Z kolei, na rynku warszawskim, mieszkanie z dwoma pokojami o tym samym metrażu można kupić w naszym, flagowym projekcie miastotwórczego osiedla Ursus Centralny.

W stolicy wielkopolski natomiast, w cenie 666 tys. zł mamy mieszkanie z trzema pokojami w projekcie Grunwald Między Drzewami, kameralnej inwestycji otoczonej aleją drzew.

Wszystkie, nasze inwestycje powstają według najwyższej jakości projektowej i standardów wykończenia. Ceny oferowanych przez nas mieszkań nie odbiegają przy tym od cen rynkowych za lokale o zbliżonym standardzie w danych lokalizacjach.

Małgorzata Ostrowska, dyrektorka Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction

Najtańsze mieszkania w naszej ofercie są dostępne w podkrakowskiej inwestycji Apartamenty na Wzgórzach. Gotowy lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 25 mkw. kosztuje 256 tys. zł. W podobnej cenie można też kupić mieszkanie o powierzchni 28 mkw. w naszej inwestycji Osiedle Kościuszki w Chorzowie.

W Warszawie najkorzystniejsze stawki mamy obecnie w efektywnym energetycznie osiedlu ECOBerensona. Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 66 mkw. jest w tej inwestycji do nabycia w cenie od 10 600 zł za mkw.

Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie Robyg  

W Poznaniu 26 metrową kawalerkę mamy w sprzedaży za 330 tys. zł.

Za lokal o podobnej powierzchni we Wrocławiu trzeba zapłacić 406 tys. zł.

W Gdańsku mieszkanie wielkości 30 mkw. można nabyć za 414 tys. zł.

W warszawskiej ofercie najtańszy lokal o metrażu 33 mkw. oferujemy w cenie 661 tys. zł.    

Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper

We Wrocławiu jedne z najbardziej atrakcyjnych cenowo mieszkań oferujemy w inwestycji Lokum la Vida zlokalizowanej przy ul. L. Herbsta, z dogodnym dostępem do rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz terenów zielonych. Ceny za mieszkania dwupokojowe rozpoczynają się od 579 tys. zł. 

W ofercie osiedla Lokum Porto położonego na Starym Mieście, niedaleko Rynku, dostępne są komfortowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Ze względu na atrakcyjna lokalizację i bliskość ośrodków akademickich, na szczególną uwagę zasługują mniejsze metraże, nabywane w celach inwestycyjnych. Mieszkania jednopokojowe, idealne na start lub pod wynajem dostępne są od 599 tys. zł.

Dużą popularnością wśród klientów cieszy się Lokum Verde, osiedle - ogród z dziedzińcami pełnymi zieleni oraz strefami relaksu na Zakrzowie. Stanowi ono atrakcyjną propozycję dla osób ceniących ciszę i spokojne otoczenie. trzypokojowe lokum z ogrodem o powierzchni 27 mkw. można tam nabyć za 639 tys. zł.

W podwrocławskiej Sobótce, tuż przy Ślężańskim Parku Krajobrazowym usytuowane jest Lokum Monte. Wyjątkowa lokalizacja, wysoki standard i prywatna strefa wellness czynią je idealnym miejscem do życia dla rodzin. Na terenie tej inwestycji dostępne są ostatnie gotowe mieszkania o metrażach 71-100 mkw. w cenie od 7900 zł/mkw.

W Krakowie również pozostały nam ostatnie gotowe lokale trzy i czteropokojowe, których ceny rozpoczynają się od 13 491 zł/mkw. Dostępne są one w ramach oferty inwestycji Lokum Vista.

Marek Starzyński, dyrektor ds. Sprzedaży w Okam

W ramach aktualnie realizowanych przez nas inwestycji klienci mają do dyspozycji mieszkania w Warszawie, Łodzi i Katowicach. Najtańszy lokal w Warszawie kosztuje 680 tys. zł i jest to kawalerka o powierzchni 31 mkw. w inwestycji Cityflow na Woli.

Za lokal o podobnym metrażu – 33 mkw. w inwestycji NOW w Łodzi trzeba zapłacić 371 tys. zł.

W Katowicach najtańsze mieszkanie kosztuje 491 tys. zł i jest to lokal dwupokojowy o powierzchni 27 mkw. w inwestycji INSPIRE.

Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home  

Ceny mieszkań w naszych inwestycjach są zróżnicowane i zależą od wielu czynników, takich jak metraż, piętro, lokalizacja, doświetlenie pomieszczeń czy poziom hałasu. W ofercie mamy szereg różnych budżetowych opcji. Dzięki własnym źródłom finansowania możemy zaproponować wybrane lokale w nowej warszawskiej inwestycji Fabrica Ursus w cenie od 13 tys. zł/mkw. w wysokim standardzie wykończenia.

Nabywcy mogą liczyć na przestronne i starannie wykończone wnętrza, duże balkony, komfortową przestrzeń wspólną i industrialny design z historycznymi elementami dawnej fabryki Ursus wkomponowanymi w zabudowę mieszkaniową. Do wyboru są lokale o metrażu od 36 do 80 mkw.

Damian Tomasik, prezes zarządu Alter Investment

Jako deweloper gruntowy posiadamy grunty pod przyszłe inwestycje wielorodzinne, gdzie metraże najmniejszych mieszkań zaczynają się od 25 mkw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prestige

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »