Firma » Finanse

Ile kosztuje życie?

Polacy pamiętają o ubezpieczeniu swojego samochodu, domu czy mieszkania, a ochronę życia pozostawiają na dalszym planie. Powinniśmy zmienić te priorytety. Generali chcąc zwiększyć popularność ubezpieczeń na życie w lipcu przygotowało ubezpieczenia na życie PLUS już od 32 zł miesięcznie.

Ochrona życia swojego i najbliższych powinna być na pierwszym miejscu, jednak chętniej niż siebie Polacy ubezpieczają auta czy nieruchomości. Wiele osób obawia się skomplikowanych formalności i przede wszystkim wysokiej składki. Dla osób, które rozważają taki krok, a obawiają się wysokich kosztów, atrakcyjna może okazać się propozycja od Generali. W cenie zaledwie 32 złotych możemy nabyć ubezpieczenie chroniące nas i naszych bliskich. Osoby, które zdecydują się na jej zakup docenią ochronę w niespodziewanych sytuacjach.

- „Polisa na życie przygotowana przez Generali jest warta uwagi. Za cenę zaczynającą się już od 32 złotych miesięcznie otrzymujemy bardzo szeroki pakiet ubezpieczenia. To zdecydowanie wyróżnia tę ofertę. Dodatkowe wsparcie będzie również wypłacone w przypadku pobytu w szpitalu, już od pierwszego dnia. W każdym wariancie ubezpieczenia do dyspozycji klientów jest usługa assistance. Zapewnia ona organizację pomocy medycznej oraz opiekę. Co ważne, jest również możliwość zwiększenia sumy ubezpieczenia w wybranych świadczeniach nawet do 1 mln zł. Jest to dobry sposób, aby zapewnić sobie i najbliższym jeszcze większe wsparcie w trudnej sytuacji.  Polisa upoważnia do wypłaty świadczenia uposażonym w razie śmierci ubezpieczonego w wyniku zdarzeń losowych. Wypłacone świadczenie będzie realną pomocą w procesie leczenia, gotówkę można wykorzystać na rehabilitację czy wizyty u specjalistów. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do zakresu ubezpieczenia, oferta przygotowana przez Generali jest niezwykle korzystna” – podsumowuje Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Wszystkie oferty są dostępne od 1 do 31 lipca w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl. Ponadto multiagencja CUK prowadzi Akcję Partnerską, dzięki której przy zakupie polisy w: Compensa Generali, Wiener i TUZ, uzyskamy dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Akcja trwa przez cały trzeci kwartał, a szczegóły można znaleźć na stronie multiagencji CUK.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »