Moda » Biżuteria

Ile życiowych ról, tyle zegarków

Ile życiowych ról, tyle zegarków
Zobacz więcej zdjęć »
Zegarek to urządzenie niezwykle przydatne, gdyż wskazuje nam godzinę, ale także piękny dodatek do każdego stroju. Ogromny wybór zegarków sprawia, że często trudno się zdecydować na konkretny model.

Tymczasem znawcy stylu i mody zapewniają, że dbający o swój wizerunek mężczyzna powinien posiadać przynajmniej cztery różne czasomierze, które będą pasować do konkretnych strojów i okazji.

Wizyta na czas

W przypadku zegarków wizytowych ozdobne elementy, fikuśne tarcze i kolorowe paski nie mają racji bytu. Klasyczne wizytowe modele na skórzanym pasku w kolorze szarym, brązowym, czarnym i granatowym, z dużą i czytelną tarczą to podstawa, by dobrze harmonizował z resztą eleganckiego stroju. Jeśli mężczyźni chodzą na biznesowe spotkania w odprasowanych garniturach, podpisują kontrakty i negocjują warunki międzynarodowych umów, zdecydowanie powinni dobrać klasyczne, wizytowe zegarki. Zegarki wizytowe mniej formalne, na przykład na tytanowym pasku lub z kopertą o niestandardowym kształcie, nadają się do noszenia na co dzień i uchodzą za najbardziej uniwersalne.

Czas na przyjęcie

Zegarki wieczorowe są stworzone po to, by znakomicie prezentowały się i komponowały ze strojem na przyjęcie czy ślub. Pasują do trzyczęściowych garniturów. W przeciwieństwie do zegarków wizytowych mogą mieć dużą, ozdobną tarczę. Ich praktyczna funkcja jest mniej ważna niż to, jak bardzo przyciągają uwagę. Zegarki na przyjęcia powinny podkreślać status materialny mężczyzny. Im bardziej złocony, tym lepiej.

Ściganie się z czasem

Zegarek sportowy nadaje się tylko i wyłącznie do stroju luźnego, sportowego. Każdy mężczyzna, który biega, chodzi na siłownię czy na basen, powinien mieć odporny na wstrząsy i zamoczenie czasomierz. Zegarki dla sportowców często dodatkowo są wyposażone w różne funkcje, np. w miernik pulsu czy kroków. Zegarki sportowe mają obudowy i paski z tworzyw sztucznych, często są kolorowe, posiadają niestandardowe kształty koperty oraz elektroniczną tarczę. Wybitnie “casualowy” styl tych zegarków w żadnym wypadku nie pasuje do garniturów, dlatego zanim mężczyzna sukcesu wyjdzie do pracy, powinien go zmienić na bardziej odpowiedni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Zegarki sklep - Tissot, Certina, Atlantic i inne
http://www.zegarki.zgora.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »