Technologie » Komputery

Impakt wyłącznym dystrybutorem NZXT w Polsce

Impakt wyłącznym dystrybutorem NZXT w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Impakt S.A, dystrybutor sprzętu elektronicznego, akcesoriów i okablowania podpisała umowę o współpracy z czołowym producentem obudów i chłodzenia, amerykańską marką NZXT.

Umowa na wyłączną dystrybucję produktów sygnowanych marką NZXT została podpisana przez obie strony w lipcu b.r. Wiąże się to oczywiście z wprowadzeniem do oferty Impaktu szerokiej gamy nowych produktów. Wśród nich znalazły się obudowy komputerowe Midi Tower oraz Mini - ITX, a także systemy chłodzenia wodnego z serii Kraken, które uchodzą za jedne z najbardziej niezawodnych rozwiązań na świecie. Niebawem do oferty mają trafić również komponenty PC oraz akcesoria NZXT.

 

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy na wyłączną dystrybucję z firmą NZXT. Ich produkty i rozwiązania stawiają na bezkompromisową jakość i cieszą się olbrzymią popularnością niemal na całym świecie. Nie mam wątpliwości, że z naszą pomocą producent odniesie sukces także na rodzimym rynku” -  powiedział Filip Horna, Product Manager marki w Impakcie.

 

Aktualnie dostępne w Impakcie produkty NZXT są objęte długą gwarancją: systemy chłodzenia wodnego Kraken aż 6 lat, w przypadku wszystkich pozostałych urządzeń - 2 lata. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »