Technologie » AGD - RTV

Impreza w kuchni!

Impreza w kuchni!
Zobacz więcej zdjęć »
Zbliżająca się noc sylwestrowa jest dla wielu osób okazją do rozrywki w gronie bliskich i znajomych. Uczestnicy domowych imprez lubią spontanicznie przenosić centrum zabawy do kuchni. Nic dziwnego, bo to serce całego domu!

Niezbędny jest w niej sprawny sprzęt AGD, który przydaje się zwłaszcza w przypadku „pełnej chaty”. A czy jest możliwe, aby funkcjonalności kuchennych urządzeń AGD uatrakcyjniały nam sylwestra nawet w trakcie jego trwania, a nie jedynie podczas przygotowań? Eksperci marki Hotpoint udowadniają, że tak!

Zamknij rok w piekarniku!

Przygotowanie wyśmienitej kolacji sylwestrowej będzie łatwiejsze, jeśli wykorzystamy do tego funkcjonalny sprzęt AGD. Chcesz poczęstować gości domową pizzą albo podać samodzielnie wypieczone pieczywo? Z dobrym piekarnikiem to łatwe do wykonania zadanie. Jaki wybrać? Zwróć uwagę, ile posiada programów. Zazwyczaj każdy z nich przeznaczony jest do nieco innych zadań i wspomaga przygotowanie odmiennych typów potraw w jak najlepiej dostosowany sposób. Warto zainteresować się również funkcją „Multiflow Technology", która udoskonala proces równomiernego rozprowadzania ciepła wewnątrz komory piekarnika. Jeśli mamy w zanadrzu trochę zapasowego czasu, wówczas warto skorzystać z funkcji „Slow Cooking", gdyż ta technologia w największym stopniu pozwala na przygotowanie posiłku zachowując jego wyraźny aromat, smak oraz większość wartości odżywczych.

Warto także zadbać o „samoczyszczący się" sprzęt. Bardzo prostym i skutecznym sposobem jest możliwość czyszczenia hydrolitycznego, czyli za pomocą pary wodnej. Wystarczy zaledwie 30 minut, aby bez żadnego detergentu wyczyścić całe wnętrze. Po tym procesie pozostaje nam jedynie przetrzeć środek piekarnika gąbką. Dzięki temu czyszczenie dzień po zabawie sylwestrowej będzie szybkie i wygodne. Co więcej - możesz zadbać o to w bezinwazyjny sposób tuż po przygotowaniu wszystkich dań, bez straty czasu i jeszcze tego samego dnia! Dobrym przykładem sprzętu, który zawiera powyższe funkcje jest piekarnik FI7 861 SH CF z najnowszej linii wzorniczej do zabudowy marki Hotpoint.

Nie czekaj!

Jeśli menu sylwestrowej kolacji przygotowujesz wcześniej, aby bliżej północy móc skoncentrować się już wyłącznie na rozlewaniu szampana, warto przemyśleć całą „kuchenną logistykę". Poruszanie się w kuchni „utrudniają" potrawy, które nie zmieściły się już w lodówce lub muszą poczekać, aż ostygną, by się tam znaleźć. Tego problemu pozbawi nas nowoczesna i pojemna lodówka, np. najnowszy model marki Hotpoint Day 1 (chłodziarko-zamrażarka XH8T4ZXOJZV). Sprzęt ten pozwala na wstawienie do niego gorących potraw (osiągających do +70°C) bez obawy o uszkodzenie mechanizmu czy zbieranie się lodu. Dzięki temu potrawy możemy niemal natychmiastowo po przygotowaniu umieszczać w naszej lodówce, zapewniając sobie komfort pracy w kuchni.

3, 2, 1...

Kiedy wszystko już przygotowane, a zegar wskazuje nadejście nowego roku, można sięgnąć po szampana czy inne wino. Specjalną półkę na butelkę znajdziesz w nowoczesnych chłodziarkach i chłodziarko-zamrażarkach. Jeśli jednak wolisz mieć „w gotowości" większość swojej „domowej winnicy", warto wówczas pomyśleć o specjalnej chłodziarce do wina. Świetnym udogodnieniem jest np. model do zabudowy Hotpoint WL 36 A/HA, który posiada 5 drewnianych półek na wino. Dla niezdecydowanych gości to obowiązkowy przystanek przed celebracją nowego roku - bez względu na wybór, każda z butelek będzie dostępna „od zaraz" w idealnej temperaturze, którą możesz ustawić na cyfrowym wyświetlaczu.

Więcej informacji na temat sprzętów marki Hotpoint znajdziesz pod adresem www.hotpoint.pl.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »