Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe
Zobacz więcej zdjęć »
Impreza okolicznościowa aby była udana musi być zorganizowana z dbałością o szczegóły. O czym należy pamiętać organizując przyjęcie weselne lub imprezę okolicznościową zapytaliśmy konsultantów z Domu Przyjęć Finezja w Żorach.

 
Sala do wynajęcia
 
Organizując przyjęcie okolicznościowe, w zależności od jego charakteru szukamy przestrzeni, która pozwoli świętować z najbliższymi i na długo zapamiętać dane wydarzenie. Niezależnie od tego czy planujemy przyjęcie weselne, komunię, okrągłe urodziny czy rocznicę zawsze zwracamy uwagę na klimat jaki tworzy dane miejsce. Więcej informacji: https://zoryfinezja.pl/wystroj-sali-weselnej/

Każde przyjęcie można zaaranżować w wybranej sali lub stworzyć miejsce dla gości w plenerze - ta opcja jest szczególnie kusząca w obecnym letnim okresie - słoneczna pogoda zachęca do rozgoszczenia się na dworze i wspólnego świętowania na świeżym powietrzu. Organizacja posiłków, oprawy muzycznej czy atrakcji dla gości w obu przypadkach nie stanowi problemu. Wszystko zależy od wizji tego ważnego dnia i jego idealnego przebiegu.
 
Dzieci 
 
Jeśli na liście gości pojawiają się dzieci, warto pomyśleć o specjalnych animacjach, które w dzisiejszych czasach oferuje wiele wykwalifikowanych osób. Umilą one czas wszystkim pociechom, przyciągną ich uwagę oraz spożytkują ich energię na zabawę co nie pozwoli im się nudzić i grymasić na przyjęciu. Również ogrodzony plac zabaw na terenie domu przyjęć jest dobrym rozwiązaniem.
 
Muzyka 
 
Obecnie również pojawiła się alterntywa dla powszechnie znanych zespołów weselnych grających wybrane utwory na żywo. Dziś możemy wysłużyć się DJem, który stworzy klimat do zabawy dla każdego pokolenia - klasyczne hity zagra w nowoczesnej aranżacji, nie zapominając o aktualnych listach przebojów. Jeśli organizujemy wesele, coraz częściej właśnie ta jedna osoba odpowiada za oprawę muzyczną oraz prowadzenie całej imprezy i angażowanie gości w różnego rodzaju zabawy i aktywności na parkiecie co znacznie ułatwia ustalenie kliamtu imprezy.

Menu
 
Poczęstunek dla gości zazwyczaj znajduje się w ofercie wynajmowanego obiektu, który obsługuje przyjęcie jednak warto pomyśleć o originalnym aspekcie menu - poza klasycznym tortem i uroczystym obiadem można zaoferować degustację flagowych zagranicznych potraw, stworzyć poczęstunek z burgerów lub kawałków pizzy, których składniki skomponujemy osobiście. A może chińskie ciasteczka z wróżbą dla każdego gościa? Warto być kreatywnym i stworzyć takie przyjęcie, o którym sami jako goście dlugo byśmy nie zapomnieli.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dom Przyjęć Finezja Żory
http://zoryfinezja.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »