Gospodarka » Żywność

IMR promuje Wodzisław

IMR promuje Wodzisław
Zobacz więcej zdjęć »
Firma spożywcza Wodzisław podpisała z IMR advertising by PR umowę o promocji produktów, ze szczególnym uwzględnieniem nowatorskiej linii makaronów bez gotowania Pesso.

Istniejąca na polskim rynku od ponad pięćdziesięciu lat spółka znana jest z dodatków piekarniczych, kulinarnych, deserów (wśród nich galaretek pastelowych i o nazwach kamieni szlachetnych, np. szafirowa, ametystowa, rubinowa) oraz dań gotowych. To już doceniana wśród konsumentów tradycja smaku i jakości wodzisławskich produktów.

„Nie tylko znanymi od lat produktami nasza firma się szczyci. Rozwijamy też wyroby nowoczesne, nowatorskie na rynku. Takimi są makarony Pesso, będące absolutną nowością. Makarony Pesso nie wymagają gotowania, wystarczy je zalać wodą zimną lub gorącą i są gotowe do spożycia – mówi Marian Oślizło, prezes Wodzisławia.

Nowe produkty, powstające dzięki nowoczesnym technologiom, stwarzają wiele możliwości rynkowych. Wodzisław przygotował cztery rodzaje makaronów Pesso: pszenny oraz pszenno – kukurydziany, -gryczany i -owsiany. Jednak, aby dotrzeć z informacją o ich zaletach do konsumentów, niezbędna jest promocja.

„Makarony bez gotowania Pesso, po pierwsze mają niespotykany kształt w postaci niewielkich symetrycznych kuleczek, a po drugie rzeczywiście są niezwykle proste w przygotowaniu. Oczywiście, nikt nie będzie jadł samego makaronu, więc należy go potraktować jako składnik wyjściowy do różnych dań. W naszej agencji od lat sami gotujemy i aranżujemy różne autorskie przepisy kulinarne. Stanowiące doskonałą inspirację makarony Pesso będziemy promowali jako znakomity składnik główny dań obiadowych, sałatek na zimno, czy nawet deserów. Wyobraźnia nie ogranicza smakowo potraw z makaronami Pesso” – podkreśla Monika Iskandar, dyrektor zarządzająca IMR advertising by PR.

Wodzisław i IMR advertising by PR podpisały umowę na rok z możliwością przedłużenia. Promocja wszystkich produktów marki Wodzisław obejmie media drukowane i internetowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IMR advertising by PR
http://www.imr-pr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »