Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Inauguracja strefy treningowej dla psów

Inauguracja strefy treningowej dla psów
Zobacz więcej zdjęć »
Powitaliśmy już wiosnę, zatem to dobra okazja by razem z naszymi domowymi pupilami zwiększyć aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Port Łódź zaprasza wszystkich właścicieli czworonogów na tegoroczną inaugurację Strefy Treningowej dla psów, która odbędzie 14 kwietnia.

Będzie zabawa, nauka posłuszeństwa, a także możliwość bezpłatnego zachipowania swojego pupila.

Profesjonalna Strefa Treningowa dla psów znajduje się na terenie zewnętrznym Portu Łódź (od strony sklepu IKEA) i od momentu jej uruchomienia cieszy się ogromną popularnością. Wraz z nadejściem wiosny i cieplejszych dni sprzyjających aktywności, Centrum zaprasza wszystkich właścicieli wraz z czworonożnymi przyjaciółmi na bezpłatny event, który odbędzie się 14 kwietnia w godzinach 11:00 – 17:00. Tego dnia, w Strefie Treningowej gościć będą behawioryści ze szkoły Team Dog, którzy zademonstrują, jak bawić się ze zwierzakiem na torze przeszkód czy w tunelu, a także zorganizują zabawy węchowe rozwijające percepcję psów. Dodatkowo będzie można również wziąć udział w pokazie posłuszeństwa i obrony.

Specjaliści odpowiedzą na najczęstsze pytania zadawane przez właścicieli domowych pupili, m. in. jak odpowiednio pielęgnować czworonoga oraz jak radzić sobie z problematycznym pod względem zachowania psem - zalęknionym lub agresywnym. Na miejscu będzie obecna także profesjonalna groomerka, która udzieli porad z zakresu higieny i strzyżenia psów.

W Strefie Treningowej 14 kwietnia pojawi się również AnimalBus, w którym będzie można bezpłatnie zachipować swojego pupila oraz sprawdzić czy chip wszczepiony wcześniej zwierzakowi został oficjalnie zarejestrowany. Do bezpłatnego chipowania Centrum zaprasza również właścicieli kotów, a nawet świnek morskich.

 

W Strefie Treningowej dla psów udostępnionej przez Port Łódź znajdują się: równoważnia, slalom, tunel, a także pochylnia i kładka. Dzięki takiemu rozwiązaniu można tu rozpocząć trenowanie psa, naukę posłuszeństwa lub doskonalić nabyte już umiejętności. Taki swoisty „plac zabaw” dla psów to także wiele radości dla naszych pupili i odpowiednia aktywność utrzymująca czworonogi w zdrowiu i dobrej kondycji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »