Firma » Biznes

Infinity Media promuje polskie firmy w Dubaju

Infinity Media promuje polskie firmy w Dubaju
Zobacz więcej zdjęć »
Dom mediowy Infinity Media rozszerza działania międzynarodowe w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nowo powstała placówka w Dubaju ma na celu komunikację, promocję mediowo-reklamową oraz PR-ową polskich i zagranicznych firm oraz ich ekspansję w regionie Bliskiego Wschodu.

Placówka w Dubaju ma zapełnić rynkową lukę i stworzyć polskim przedsiębiorcom możliwość reprezentacji, wejścia na nowe rynki regionu Zatoki oraz zdobycie kontaktów biznesowych. Infinity Media w Dubaju wspiera polskich przedsiębiorców w zakresie konsultingu biznesowego i strategicznego, kojarzenia partnerów handlowych, organizacji spotkań b2b, misji handlowych oraz budowania świadomości istnienia firmy w oczach lokalnych klientów. Drugim obszarem działań są usługi marketingowe, PR-owe oraz kampanie reklamowe.

„Region Zatoki otwiera przed Polską cały wachlarz możliwości w zakresie eksportu produktów i usług, jak i rozwijania oddziałów firm polskich. Możliwości te nie były dotychczas wykorzystywane z uwagi na brak podmiotu, który mógłby stanowić wielopłaszczyznową platformę pomagającą firmom wejść na tutejszy rynek i zaistnieć na nim. Ze względu na strategiczne położenie oraz dogodne dla handlu liberalne prawo Dubaj stał się dla wielu firm idealną bazą do rozwoju kontaktów handlowych na rynkach Bliskiego Wschodu, Azji, wschodniej Afryki, a także na obszarach śródziemnomorskich. Istotną przeszkodą w działaniu na rynkach Bliskiego Wschodu dla wielu firm jest bariera kulturowa i językowa, dlatego nasze działania są ukierunkowane na pokonywanie tych barier w imieniu naszych Klientów” tłumaczy Maciej Białko, Dyrektor Zarządzający Infinity Media Middle East FZ LLC.

„Realizując kampanię „Europejskich jabłek dwukolorowych” poznaliśmy dogłębnie rynek i zauważyliśmy rosnący popyt na polskie usługi i towary w regionie ZEA.  Tym samym postanowiliśmy wyjść naprzeciw polskim przedsiębiorcom szukającym możliwości komunikacji oraz obsługi szerokiego spektrum działań w różnych sektorach rozwijającej się gospodarki Bliskiego Wschodu. Nasza obecność w Dubaju to ważny element strategii rozwoju Infinity Media oraz wzmocnienia portfolio międzynarodowych usług naszego domu mediowego o rynki krajów Zatoki. Globalnym myśleniem i lokalnym działaniem będziemy budować dobre relacje dla polskich firm oraz przewagę biznesową na wschodzących rynkach Zatoki - dodaje Kamil Wojciechowski, Partner Infinity Media Middle East FZLLC.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.infinitymedia.ae oraz na Facebooku www.facebook.com/infinitymediamiddleeast?ref=hl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KnowledgeHub

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »