Technologie » Telekomunikacja

Infobip wprowadza opcje na akcje dla wszystkich pracowników na całym świecie

Infobip wprowadza opcje na akcje dla wszystkich pracowników na całym świecie
Zobacz więcej zdjęć »
Infobip, globalna firma zajmująca się komunikacją w chmurze, wprowadza plan opcji na akcje pracownicze dla wszystkich swoich pracowników. Zdaniem Infobip kultura organizacji i promocja talentów od początku były siłą napędową sukcesu firmy.

Firma zamierza konsekwentnie promować te wartości we w swoich oddziałach pozwalając skorzystać wszystkim pracownikom na dynamicznym wzroście firmy. Benefity dotyczą również polskich pracowników – zatrudnionych  w oddziale warszawskim oraz otwartym w zeszłym roku centrum inżynieryjnym (Engineering Hub) w Katowicach.

 

Decyzja o opcjach na akcje dla pracowników nastąpiła po serii przejęć: amerykańskiego dostawcy usług głosowych Peerless Network, amerykańskiej firmy komunikacyjnej OpenMarket, franczyzy Shift Conference oraz dostawcy zapory SMS Anam. Wszystkie wyznaczają ważne kamienie milowe w rozwoju jednego z globalnych liderów w zakresie usług komunikacji w chmurze. Pracownicy na wszystkich poziomach, którzy do tej pory nie byli częścią planu opcji na akcje, zostaną objęci programem. Dotyczy to zatrudnionych na wszystkich poziomach, we wszystkich biurach na całym świecie. Tym samym opcje na akcje będą dostępne dla około 2 500 dodatkowych członków zespołu. Do programu automatycznie zakwalifikują się również wszyscy przyszli pracownicy. Program opcji na akcje Infobip jest dodatkiem do obecnych pakietów wynagrodzeń pracowników.

„Program opcji na akcje Infobip to najważniejsza inicjatywa, która nagradza pracowników za ich wkład w ewolucję firmy poprzez wartościowy dodatek do wynagrodzenia. To dla nas zaszczyt i przywilej, że możemy osiągnąć punkt, w którym możemy uczynić wszystkich pracowników częścią naszej historii rozwoju poprzez włączenie ich do akcjonariatu. Zainicjowaliśmy tę politykę już kilka lat temu, w pierwszej fazie obejmując naszym programem kluczowy management, ale dziś ze względu na skalę rozwoju, możemy uczynić z tego uniwersalną korzyść dla wszystkich osób zatrudnionych w firmie” – uważa Silvio Kutić, założyciel i dyrektor generalny Infobip.

„Infobip dynamicznie się rozwija zarówno w skali regionalnej, o czym świadczy dynamiczna ekspansja w Polsce w ciągu ostatniego roku, jak i w skali globalnej. Osiągnięta pozycja i dalsze optymistyczne perspektywy co do rozwoju branży sprawiają, że każdy z pracowników może bezpośrednio skorzystać na rozwoju organizacji czego najlepszym dowodem jest zainicjowany program opcji na akcje, który obejmie również wszystkich obecnych i przyszłych polskich pracowników Infobip. To optymistyczne przesłanie również dla polskiego rynku wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT, ponieważ mamy ambitne plany rekrutacyjne jeśli chodzi o polskie oddziały” – wyjaśnia Magdalena Dudek, Country Manager w Infobip.

 

 

***

O firmie Infobip

 

Infobip umożliwia firmom dostarczanie wiadomości poprzez dowolny preferowany przez użytkownika końcowego kanał, dowolne urządzenie w dowolnym czasie i dowolnym miejscu na świecie. Technologia firmy Infobip tworzy płynne dwukierunkowe interakcje między przedsiębiorstwami i ludźmi, a także ułatwia integrację niemal wszystkich funkcji komunikacyjnych.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, Infobip działa w oparciu o sieć ponad 65 biur na sześciu kontynentach, oferując wewnętrzną platformę komunikacyjną, z pośrednictwem której klienci mogą docierać do ponad sześciu miliardów urządzeń mobilnych w ponad 190 krajach połączonych z ponad 800 sieciami telekomunikacyjnymi. Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej, aplikacjami do przesyłania wiadomości, bankami, serwisami społecznościowymi, firmami technologicznymi i agregatorami.

 

www.infobip.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »