Gospodarka » Przemysł

Informacja prasowa PROTAN POLSKA Brylantem Polskiej Gospodarki 2018

Firma Protan Polska otrzymała tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018, znajdując się tym samym w gronie przedsiębiorstw z najlepszymi wynikami finansowymi w kraju. Ranking został zrealizowany przez Instytut Europejskiego Biznesu, który jest wydawcą magazynu przedsiębiorców „Europejska Firma”.

W tegorocznej, trzynastej już edycji plebiscytu, spośród 51 000 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki uzyskało 5558 firm. Do analizy zostały wybrane te podmioty, których wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln złotych.

 

W tym okresie firma Protan Polska prężnie realizowała ustalone założenia i cele biznesowe, nieustannie podejmując się nowe, coraz ambitniejsze projekty – Brylant Polskiej Gospodarki to tytuł, który jest dla nas ogromną radością, ale także potwierdzeniem konsekwentnej strategii firmy, zwiększania rok rocznie wolumenu sprzedaży. To znak, że nasza firma zmierza we właściwym kierunku – komentuje Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

michal.tomaszewski@aveex.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »