Firma » Praca

Inga Songin nowym Dyrektorem Marketingu i PR w Żywiec Zdrój S.A.

Inga Songin nowym Dyrektorem Marketingu i PR  w Żywiec Zdrój S.A.
Zobacz więcej zdjęć »
Do zespołu zarządzającego firmy Żywiec Zdrój S.A. dołączyła Inga Songin. Jako Dyrektor Marketingu i PR będzie odpowiedzialna za wyznaczanie kierunków rozwoju biznesu poprzez tworzenie i realizację strategii marketingowej dla portfolio produktów Żywiec Zdrój S.A. oraz Dobrowianka.

Inga Songin jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie na Wydziale Prawa i Administracji ukończyła Zarządzanie i Marketing oraz podyplomowe studia w zakresie Strategii Sprzedaży i Marketingu Usług. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe. Przygodę z marketingiem rozpoczęła w Unilever, pracowała też w NIVEA jako Brand Manager marek dziecięcych oraz w firmie Kimberly-Clark jako Category Manager (Huggies, Velvet i KLeenex), Category Development, Shopper&Customer Director oraz Marketing Director w regionie Europy Centralnej. Przez ostatnie trzy lata Inga Songin jako Marketing Manager była odpowiedzialna za grupę marek: Danio, Actimel, Danonki i Activia w Danone Polska.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

atwcom

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »