Technologie » Komputery

INNO3D GeForce GTX 1660 Super Twin X2 OC RGB - wydajnie i efektownie

Karty graficzne z tzw. średniego przedziału cenowego są lubiane i chętnie wybierane przez graczy. Nic dziwnego - pozwalają grać w nowe gry, ale nie zmuszają do wydawania dużych pieniędzy. A co, gdyby tak dodać im jeszcze kilka dodatkowych klatek na sekundę?

Już standardowy GeForce GTX 1660 Super, zaprojektowany przez NVIDIĘ jest wyjątkowo udaną kartą. Niedrogą, efektowną energetycznie oraz, co chyba najważniejsze, naprawdę wydajną - wyraźnie szybszą niż “zwykły” GTX 1660. INNO3D nie byłoby jednak sobą, gdyby nie zdecydowało się na stworzenie własnej wersji tej karty - jeszcze szybszej niż pierwowzór. Tak powstał model INNO3D GeForce GTX 1660 Super Twin X2 OC RGB - o wyższych częstotliwościach i efektownym chłodzeniu.

Pochodzący z Hong Kongu producent stworzył kilka modeli opartych o układ graficzny GeForce GTX 1660 Super, ale Twin X2 OC RGB jest najwydajniejszym spośród nich. Wyższą wydajność zawdzięcza podniesionym częstotliwościom pracy oraz niezłym możliwościom dalszego podkręcania. Jak zawsze w przypadku takich kart, INNO3D zadbało o dostosowanie sekcji zasilania oraz, co szczególnie oczywiste, lepsze chłodzenie.

W tym przypadku jest ono zarówno bardziej wydajne, jak i efektowne. W masywnym radiatorze przeciętym trzema heat-pipe’ami  umieszczono dwa duże, 90-milimetrowe wentylatory. Zawierają one podświetlenie LED RGB, co pozwala na tworzenie świetlnych kompozycji z innymi iluminowanymi podzespołami w komputerze.

Karta INNO3D GeForce GTX 1660 Super Twin X2 OC RGB jest już dostępna w cenie ok. 1200 zł.
Zdjęcia hi res do pobrania tutaj

Specyfikacja:
•    Taktowanie rdzenia boost [MHz]: 1815
•    Złącza video: HDMI 2.0b, 3 x DisplayPort 1.4
•    Ilość pamięci RAM: 6 GB
•    Rodzaj pamięci RAM: GDDR6
•    Przepustowość pamięci: 14 Gbps
•    CUDA: 1408
•    Rekomendowana moc zasilacza: 450 W
•    Typ złącza: PCI-E 3.0 X16
•    Długość karty [mm]: 220 mmRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »