Technologie » Komputery

INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 - najnowszy układ NVIDII dla graczy

INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 - najnowszy układ NVIDII dla graczy
Zobacz więcej zdjęć »
Rodzina kart NVIDIA Turing poszerza się o kolejne GPU. Dziś premierę ma GeForce GTX 1660 Ti - układ graficzny skierowany do gamingowego mainstreamu.

 

 

 

 

22.02.2019 | Informacja prasowa |INNO3D


INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 - najnowszy układ NVIDII dla graczy

Rodzina kart NVIDIA Turing poszerza się o kolejne GPU. Dziś premierę ma GeForce GTX 1660 Ti - układ graficzny skierowany do gamingowego mainstreamu.

NVIDIA Turing to nie tylko ray tracing i DLSS. Tych technologii nie znajdziemy w najnowszym układzie NVIDII. Zamiast tego “zieloni” stawiają na rozsądną cenę sparowaną z wydajnością, która pozwoli na uruchomienie wszystkich nowych gier w rozdzielczości Full HD w wysokich ustawieniach. Nowy GPU obsługuje także technologię Adaptive Shading i wykorzystuje wysoki poziom IPC (ilość instrukcji w takcie zegara) układów NVIDIA Turing. Układ ten ma wszelkie zadatki na powtórzenie sukcesu takich kart średniego segmentu jak GeForce GTX 1060 czy GeForce GTX 960. Nic więc dziwnego, że już w dniu globalnej premiery INNO3D prezentuje swoją odmianę najnowszego GeForce’a.

INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 może pochwalić się wydajnością na poziomie GeForce’a GTX 1070. Producent wyposażył kartę w 6 GB szybkiej pamięci GDDR6, pracujących na 192-bitowym interfejsie. Układ graficzny i pamięć są tu chłodzone za pomocą dwóch wentylatorów - chłodzenie wręcz zachęca do podkręcania.

"Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy najlepsze układy chłodzenia dla każdego wprowadzanego przez nas produktu" - komentuje starszy menedżer produkt INNO3D, Ken Wong. "Nie szczędząc środków, nasi inżynierowie zajmujący się badaniami i rozwojem koncentrują się na stworzeniu super wydajnych i super cichych rozwiązań chłodzących dla naszych graczy - rozwój naszego nowego modelu: INNO3D® GeForce® GTX ™ 1660 Ti utrzymał tę zasadę za pomocą chłodzenia klasy Twin X2 ".

Produkt wyceniono na 1339 zł.

        

Specyfikacja:

  • Taktowanie rdzenia boost [MHz]: 1770
  • Złącza video: HDMI 2.0b, Display Port 1.4
  • Ilość pamięci RAM: 4 GB
  • Rodzaj pamięci RAM: GDDR6
  • Przepustowość pamięci: 12 Gbps
  • CUDA: 1536
  • Rekomendowana moc zasilacza: min. 500W
  • Typ złącza: PCI-E 3.0 X16
  • Długość karty [mm]: 196
Źródło: Entrymedia, INNO3D

 

###

 

O Inno3d

Firma na rynku zadebiutowała w 1998 roku i pochodzi z Hong Kongu. Pierwsze linie produkcyjne powstały już w 1990 roku w Shenzhen, w Chinach. InnoVISION Multimedia Limited jest pionierem na rynku deweloperów oraz producentów najnowocześniejszego sprzętu do komputerów PC.  

www.inno3d.com/

Piotr Poniecki

tel. 666 879 779

 piotr.poniecki@entrymedia.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »