Technologie » Komputery

INNO3D GeForce RTX 3050 GAMING OC X2 - średniobudżetowa karta graficzna dostępna w sprzedaży

INNO3D GeForce RTX 3050 GAMING OC X2 - średniobudżetowa karta graficzna dostępna w sprzedaży
Zobacz więcej zdjęć »
Firma INNO3D słynie z wielu wysokobudżetowych układów graficznych, jednak najpopularniejsze i najbardziej atrakcyjne dla konsumentów modele występują w średnim segmencie. Idealny przykład stanowi tutaj GeForce RTX 3050 GAMING OC X2.

NVIDIA GeForce RTX 3050 to karta graficzna przeznaczona dla graczy grających w rozdzielczości Full HD. Bazuje ona na architekturze Ampere i dysponuje m.in. 2560 jednostkami CUDA, rdzeniami Ray Tracing drugiej generacji czy rdzeniami Tensor trzeciej generacji. Na pokładzie znalazła się też pamięć GDDR6 o przepustowości 14 Gb/s i pojemności 8 GB (magistrala 128-bit). 

 

GeForce RTX 3050 GAMING OC X2 autorstwa INNO3D wyróżnia się prostym i schludnie prezentującym się chłodzeniem powietrznym wyposażonym w dwa wentylatory o średnicy 90 mm. Jak zapewnia producent, dzięki wysokiej jakości łożyskom, a także czterem rurkom cieplnym o długości 1006 mm całość działa cicho i wydajnie chłodzi rdzeń karty graficznej. Układ wyposażony został także w efektowny backplate usztywniający laminat.

 

Jednostka INNO3D GeForce RTX 3050 GAMING OC X2 zajmuje w obudowie komputera dwa sloty, a jej wymiary to 240 mm x 120 mm (długość i wysokość). Resztę specyfikacji uzupełniają m.in. złącze zasilania 8-pin, trzy gniazda DisplayPort 1.4a i jedno HDMI 2.1. Karta graficzna jest firmowo podkręcona przez producenta i pracuje ze standardowymi taktowaniami 1552 MHz, jednak w trybie Boost przyspiesza do 1830 MHz. Pod obciążeniem będzie więc o 53 MHz szybsza od referencyjnej wersji układu. 

 

 

 

Dane techniczne karty graficznej INNO3D GeForce RTX 3050 GAMING OC X2 znajdują się pod tym linkiem: https://www.inno3d.com/en/PRODUCT_INNO3D_GEFORCE_RTX_3050_GAMING_OC_X2. Aktualnie można ją nabyć w polskich sklepach za ok. 2279 zł.

 

Zdjęcia hi res do pobrania tutaj: https://drive.google.com/drive/folders/104SQWiFeigUYlnj9zAM_7OlyDGExtnofRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »