Technologie » Komputery

Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 - maluch z potencjałem

Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 - maluch z potencjałem
Zobacz więcej zdjęć »
Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 to karta o stosunkowo niewielkich wymiarach i minimalistycznym designie. Choć zmieści się w niejednej obudowie mini-ITX, ma zapewnić płynne działanie najnowszych gier przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej kultury pracy.

Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 jest oparta na najnowszym GPU Nvidii. Rdzeń Ampere ma tu 3584 rdzenie CUDA i taktowanie zgodne z referencyjnym. Towarzyszy mu 12 GB pamięci GDDR6 (192-bit). Całość przykrywa radiator z czterema miedzianymi ciepłowodami, przez który powietrze tłoczą dwa śmigła o średnicy 9 cm. Producent chwali się ich wysokiej jakości łożyskami i łopatkami Scythe, które mają przekładać się na niskie temperatury i cichą pracę.

 

 

Spodnią stronę karty przykrywa backplate, który dba o jej sztywność i posiada otwory ułatwiające cyrkulację powietrza. Konstrukcja z chłodzeniem Twin X2 zajmuje dwa sloty, ma 240 mm długości i 120 mm szerokości. Może więc stanowić ciekawą opcję dla osób składających niewielkie PC do gier. Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 ma zadowalać się ograniczoną ilością energii. Do stabilnego działania powinien wystarczyć zasilacz o mocy 550 W i jeden kabel PCI-E 8-pin.

 

 

Prezentowana karta graficzna dysponuje trzema wyjściami DisplayPort 1.4a i jednym HDMI 2.1. Dzięki obecności jednostek RT drugiej generacji i rdzeni Tensor trzeciej generacji, oferuje obsługę śledzenia promieni (Ray Tracing) czy przyspieszającego działanie gier samplingu DLSS 2.0. Zainteresowani zakupem mogą znaleźć karty Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 w sklepach. Jednocześnie producent cały czas pracuje nad zapewnieniem ich jak najlepszej dostępności.

 

 

 

Dane techniczne:

  • Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2

Zdjęcia:

  • Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »