Technologie » Telekomunikacja

Innowacje dla graczy od Infinix nagrodzone podczas Mobile World Congress 2024

Innowacje dla graczy od Infinix nagrodzone podczas Mobile World Congress 2024
Zobacz więcej zdjęć »
Zaprezentowana podczas tegorocznego Mobile World Congress koncepcyjna technologia Infinix do gier mobilnych, która osiągnęła wynik 2,215,639 punktów w teście AnTuTu, została wyróżniona kilkoma nagrodami Best of MWC 2024, przyznawanymi przez branżowe media.

Cieszymy się z możliwości zaprezentowania podczas MWC, jak przesuwamy granice technologii gier mobilnych na zupełnie nowy poziom. Ogromny zaszczyt, jakim jest zdobycie cenionych nagród Best of MWC 2024 od znanych na całym świecie mediów, to jednocześnie wyraz uznania dla naszego zaangażowania w dostarczanie najnowocześniejszych technologii do rozgrywek mobilnych, które inspirują młodych profesjonalnych graczy na całym świecie. To wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w ciągłe zapewnianie najbardziej ekscytujących wrażeń z gier dla następnej generacji graczy - powiedział Tony Zhao, Dyrektor Generalny Infinix.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowa technologia osiągnęła wysoki wynik 2,215,639 punktów w teście AnTuTu. Było to możliwe dzięki procesorowi MediaTek Dimensity 9300, autorskiemu półprzewodnikowemu systemowi chłodzenia powietrzem CoolMax oraz zastosowaniu sztucznej inteligencji

Ta innowacja została wyróżniona nagrodą Gadgety Awards Best of MWC 2024, przyznawaną najlepszym i najnowocześniejszym rozwiązaniom elektroniki użytkowej, została także uznana za Best of MWC 2024 przez portal technologiczny GadgetMatch

Nagrody od mediów otrzymały również inne autorskie technologie Infinix. 

Infinix E-Color Shift:

  • Best in Show MWC 2024 według portalu Trusted Reviews,

  • Best of MWC 2024 według portalu Yanko Design,

  • Best of MWC 2024: Najlepszy telefon według portalu Mashable Middle East.

AirCharge:

  • najlepszy produkt MWC 2024 według portalu FoneArena.


 Infinix Mobility to założona w 2013 roku, szybko rozwijająca się marka technologiczna, która projektuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie inteligentne urządzenia marki Infinix. To modne, wydajne i przystępne cenowo inteligentne urządzenia, które zapewniają użytkownikom na całym świecie dostęp do najnowszych, najlepszych w swojej klasie technologii. 

Więcej informacji: https://infinixstore.eu/   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

w.mulik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »