Firma » Biznes

Innowacyjna platforma dla inwestorów - StartInvest.pl

Innowacyjna platforma dla inwestorów - StartInvest.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszył StartInvest.pl, który łączy inwestorów z poszukującymi kapitału przedsiębiorcami. Portal wyróżnia m.in. wsparcie konsultantów, którzy prowadzą pogłębione wywiady z kontrahentami i dysponują jedną z największych baz danych na temat przetargów i podmiotów gospodarczych w Polsce.

Za przygotowanie platformy StartInvest.pl dla jednego z liderów rynku informacji biznesowych, Grupy Biznes Polska odpowiada agencja interaktywna Autentika.

W ramach portalu użytkownicy otrzymują dostęp do różnych działów tematycznych np.: sprzedam firmę, kupię firmę, szukam inwestora, zainwestuję, a także sprzedam know-how. Codziennie na StartInvest.pl publikowane są kolejne ogłoszenia - łącznie od kilku do kilkunastu pozycji - począwszy od drobnej przedsiębiorczości, a skończywszy na inwestycjach liczonych w milionach (ponad 900  mln zł to łączna wartość wszystkich inwestycji - stan na dzień 23.10.2012 r.). Oferty wyszukać można w oparciu o kryteria lokalizacji (województwa) i rodzaj branży (np.: motoryzacja, energetyka, produkcja, internet, handel, media). Nad całością czuwają konsultanci, którzy zapewniają weryfikację każdej nowej oferty, przy jednoczesnej gwarancji poufności.


Pomysł na platformę StartInvest.pl pochodzi od Grupy Biznes Polska, która jako właściciel przedsięwzięcia odpowiada za obsługę klientów. Do zarządzania projektem powołany został nowy podmiot w postaci Polskiej Grupy Inwestycyjnej.
Z kolei agencja interaktywna Autentika odpowiedzialna była za wsparcie w stworzeniu strategii produktu, przeprowadziła analizę rynku i wreszcie zrealizowała projekt zarówno od strony wizualnej jak i technologicznej. Zespół Autentiki zajmie się również promocją przedsięwzięcia wśród firm branży internetowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Autentika

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »