Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Innowacyjne nauczanie języków obcych w Przedszkolach Norlandia

Przedszkola Norlandia we współpracy ze Szkołą Językową Moomin Language School oraz firmami Playvation i Lenovo rozpoczynają rok z nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami dla Dzieci i Rodziców.

Jedna z największych prywatnych sieci przedszkoli w Finlandii - Norlandia Przedszkola, prowadzi placówki w krajach skandynawskich, a także w Holandii i Niemczech. W Polsce swoją działalność rozpoczęła w 2017 roku i obecnie kieruje 12 przedszkolami w całym kraju. Norlandia dąży do tego, aby znaleźć się w czołówce firm, które rozwijają w Polsce innowacyjne rozwiązania i technologie we wczesnej edukacji przedszkolnej. Z tego powodu sieć nawiązała współpracę z Playvation - firmą rozpowszechniającą program Moomin Language School.

Pozytywne doświadczenia sieci Przedszkoli Norlandia w Finlandii przyczyniły się do połączenia wieloletnich doświadczeń i metodyki nauczania języków obcych z najnowszą technologią informatyczną firmy Lenovo. Wszystko to, aby dostarczyć Dzieciom i Rodzicom pełne i unikatowe pakiety do nauki języków.

„Opracowana przez Playvation metoda nauki języków obcych jest bardzo skuteczna. Dzieci szybko przyswajają wiedzę dzięki zróżnicowanym bodźcom towarzyszącym lekcjom i doskonale się przy tym bawią. Na efekty nie trzeba czekać długo – nasi podopieczni coraz sprawniej posługują się językami obcymi i niejednokrotnie zaskakują swoich rodziców znajomością słówek czy świetną wymową. Wykorzystanie przystosowanej do wieku uczniów metody, która nie przeciąża młodych umysłów, a stymuluje je do nauki oraz nowych technologii to strzał w dziesiątkę” – komentuje Gilbert Heith, dyrektor Norlandia Polska.

W Polsce program Moomin Language School został wprowadzony w przedszkolach latem ubiegłego roku. Od tego czasu liczba dzieci korzystających z lekcji stale rośnie, a rodzice nie kryją swojego entuzjazmu wobec rosnących umiejętności przedszkolaków.

Reakcje rodziców na wprowadzony przez nas program są bardzo pozytywne. Szybko dostrzegli efekty nauki u swoich pociech, a co najważniejsze widzą, że lekcje sprawiają im prawdziwą przyjemność i motywują do dalszej pracy z językiem " - mówi Róża Szyperek, dyrektor jednego z przedszkoli korzystających z usługi.

 

 

Więcej informacji:

Norlandia Polska: www.norlandiaprzedszkola.pl/

Szkoła językowa Moomin: www.moominls.com/

Norlandia Finlandia: www.norlandiapaivakodit.fi/

Lenovo: www.lenovo.com

 

***

Informacje o firmie:

Przedszkola Norlandia są częścią Grupy NHC (Norlandia Health & Care Group). Firma weszła na polski rynek w czerwcu 2017 roku. NHC Group jest międzynarodową, prywatną firmą z siedzibą w Oslo w Norwegii. Jej początki sięgają 1990 roku, kiedy to została założona przez braci Kristiana i Rogera Adolfsenów, którzy do dziś są właścicielami 100% udziałów w firmie. W skład Grupy wchodzą przedszkola Norlandia, instytucje Norlandia Care (domy opieki, hotele dla pacjentów, kliniki medyczne i usługi opieki domowej) oraz firmy Hero (oferująca usługi w zakresie tłumaczeń ustnych i integracyjnych oraz prowadząca ośrodki przyjmowania uchodźców) i Aberia (świadcząca usługi w zakresie ochrony dzieci i opieki zastępczej dla osób niepełnosprawnych). Roczny obrót Grupy w 2017 roku wynosił 550 milionów euro. Grupa NHC ma ponad 400 jednostek operacyjnych i zatrudnia 8000 pracowników w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Holandii, Niemczech i Polsce. „Bycie innowatorem dobrobytu jakości życia” jest naszą strategiczną dewizą działalności NHC Group.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Norlandia
http://norlandiaprzedszkola.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »