Dom » Nieruchomość

Innowacyjne rozwiązanie dla zarządców nieruchomości

Innowacyjne rozwiązanie dla zarządców nieruchomości
Zobacz więcej zdjęć »
Oszczędność czasu i pieniędzy – to główne zalety nowej e-usługi przeznaczonej dla zarządów nieruchomości oraz zarządców wspólnot mieszkaniowych sprawujących zarząd samodzielnie. Zarządzanie nieruchomościami on-line oferuje nowy serwis e-zarzadcy.pl

Platforma e-zarzadcy.pl to system do zarządzania nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych on-line. Jest to produkt zaadresowany zarówno do Zarządców Nieruchomości jak i Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych zarządzających samodzielnie swoją nieruchomością.

Platforma nie jest systemem księgowym, lecz narzędziem ułatwiającym i automatyzującym pracę administratorów, którzy mają styczność z wieloma dokumentami, sprawami i zgłoszeniami.

Wiele miejsc gromadzenia informacji i uciekające sprawy, to główne bolączki zarządów nieruchomości. E-zarzadcy.pl ułatwia pracę w obszarze, w którym do tej pory wykorzystywano arkusze kalkulacyjne, dokumenty tekstowe i programy pocztowe. Od teraz wszystko jest dostępne w jednym miejscu, w dodatku dostępne z każdego miejsca na świecie.

Celem systemu e-zarzadcy.pl jest automatyzacja procesów zarządzania nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych według najlepszych praktyk dostępnych na rynku. Platforma e-zarzadcy.pl jest dostępna poprzez serwis www i dostarcza następujące funkcje:
• Możliwość zgłaszania usterek lub innych problemów przez mieszkańców on-line.
• Automatyczne wysyłanie powiadomień z platformy do Dostawców Usług i Zarządców Nieruchomości o zgłoszonych awariach lub problemach w formie sms lub poczty elektronicznej.
• Automatyczne wysyłanie powiadomień o koniecznych czynnościach do wykonania przez Zarządców Nieruchomości zgodnie z harmonogramem i procedurami wbudowanymi w system i poszerzonych o zadania przydzielone przez Klienta Zarządcy Nieruchomości.
• Elektroniczny system obiegu dokumentów.
• Automatyczna rejestracja wszystkich operacji związanych z zarządzaniem nieruchomością i możliwość ich podglądu dla zdefiniowanych wcześniej użytkowników.
• Automatyczny system raportowania do Klienta Zarządcy Nieruchomości.
• Podstawowa baza wiedzy dla Zarządcy Nieruchomości w postaci wzorcowych umów z dostawcami usług, uchwał na zebrania właścicieli lokali, protokołów przejęcia i przekazania nieruchomości.
• Bazę danych dotycząca urządzeń, instalacji, przeglądów technicznych, dostawców usług i mieszkańców.

Platforma daje olbrzymie możliwości kształtowania systemu pod własne potrzeby. Standardowo będzie wyposażona w następujące moduły:
• Moduł dla Zarządcy Nieruchomości (również dla Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych zarządzających samodzielnie).
• Moduł dla Klienta Zarządcy Nieruchomości.
• Moduł dla Dostawcy Usługi.

Dane są przechowywane w bezpiecznym i nowoczesnym centrum danych ATMAN.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pawing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »